Репетитор фізики, програмуванню – Лілія Х.

Лілія Х.

id: 1155

Місто:

Івано-Франківськ

Предмети:

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:

На виїзді:

Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ: Пасічна, Княгинин, Бам, Городок, Старе місто, Центр, Майзлі, Брати, Гірка, Софіївка, Будівельників, Позитрон, Кішлак, Каскад

У репетитора: Івано-Франківська обл., Івано-Франківськ, Каскад, 24 Серпня

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (2009)


Пропоную послуги репетитора з фізики для школярів різного віку. Допоможу підвищити рівень знань, підготуватись до контрольних робіт, виконати домашнє завдання. Добре знаходжу спільну мову з учнями та студентами. Освіта вища, працюю в Прикарпатському національному університеті. Займаюся репетиторством більше 7-ми років.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Фізика, Шкільна програма 10-11 класи

Лілія Василівна - чудовий репетитор! Ми в захваті від співпраці з педагогом. Моя донька зовсім не розуміла фізику, отримувала 5 балів. А потім почали займатися з Лілією Василівною. Знання значно покращилися, Мар'яна зацікавилася предметом, оцінку за семестр отримала 9 балів. Репетитор доступно та легко пояснювала теми з фізики, проводила різні експерименти на заняттях. Ми дуже вдячні педагогу за прекрасну роботу. А також дякуємо Вашій компанії. У Вас працюють кваліфіковані спеціалісти.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 21.06.2017


Фізика, Шкільна програма 5-9 класи

Дуже дякую репетитору за допомогу у вивченні фізики! Моя донька дуже багато для себе почерпнула за час занять з Лілією Василівною! Вона надихнула її на вивчення цієї науки! Без Вас вона б не справилась!

Войталюк Неля (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 17.05.2017


Фізика, Шкільна програма 5-9 класи

У 7 класі в Анни фізиці не приділялася увага. А у 8 класі змінилася програма та вимоги до предмету. Оцінки були 6-7. У зв'язку з цим нам потрібен був репетитор. Після більш ніж півроку занять із Лілією Василівною, Анна по контрольних має 9-10 балів. Висновок один - репетитор змогла знайти підхід до учениці та вміло пояснила необхідний матеріал. Дуже вдячні компанії "Букі" за цього репетитора.

Валентина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети