Репетитор - Анна Б. id:11643

Анна Б.

4.9Відгуки: 10(Відгуки: 10)
100 грн/год

Предмети

Іспанська мова

Рівні викладання:

10 - 11 класи

7 - 9 класи

Розмовна мова

Репетитор для початківців

Граматика

Рівень А1-А2

Рівень B1-B2

Підготовка до DELE

Підготовка до вступу за кордон

Місця занять

В учня:

Рівне: Північний, Ювілейний, Центр, Автовокзал, Льонокомбінат, Мототрек, Зал. вокзал, Пивзавод, Боярка, Басів Кут, Новий Двір, Дворець, Золотіїв, Колоденка, Тинне

У викладача:

Рівне

Онлайн:

ні

Про себе

Навчалась в Іспанії з 6-10 клас, 1 рік в PCPI Juan XXIII м. Алкоркон (Мадрид) адміністрація і управління. - Репетиторством займаюсь з 2014 р. - Ділюся своїми знаннями і постійно удосконалююсь. - До кожного учня роблю особливий підхід. -Графік вільний, будемо домовлятись.

Освіта:

Colegio Virgen del Remedio, 2 de E.S.O., 2011

Досвід:

більше 2 років

відгуки

10 відгуків про Анна Б.

4.9/5

5

10

4

0

3

0

2

0

1

0

Оксана
28.05.2019

Іспанська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач, дуже подобаються заняття.

Тетяна Андріївна
29.03.2019

Іспанська мова, Репетитор для початківців

Анна Володимирівна - прекрасний репетитор та чудова людина. Заняття проходили цікаво та змістовно. Результатами дуже задоволені. Рекомендую.

Володимир
24.10.2018

Іспанська мова, Репетитор для початківців

Так, дуже задоволений своїм репетитором !Все дуже зрозуміло і дохідливо пояснює, при цьому заняття цікаве і захоплююче. Враховуються Ваші побажання в навчанні, відмінний метод навчання, при якому не тільки вчиш слова, але і відразу Розмовна мова. При цьому все легко і пізнавально, а головне "не сухо". Так як я вивчав англійську мову, у мене є досвід з репетиторами і Ганна відмінний репетитор. Дуже задоволений заняттями. Рекомендую!

Ольга
05.04.2019

Іспанська мова, Репетитор для початківців

Хороший репетитор. Співпрацею залишилася задоволена.

Наталія Купрійчук
26.10.2018

Іспанська мова, Рівень А1-А2

Я дуже задоволена Анною, її рівнем і підходом. Вона ніколи не підказує, а це значить, що я маю думати і згадувати слова спершу сама. Це дуже добре для вивчення будь-якої мови. Вона підказує різні вправи і фільми іспанською, в нас навчання йде через різні джерела і методи. Ставлю їй дванадцятку і дуже раджу тим, хто хоче заговорити. Високий рівень мені не потрібний поки, а А1-А2 це те що треба. Можливо потім колись з таким рівнем після Анни піду в інститут Сервантеса, але побачу, не горить. РАДЖУ!

Василь
09.07.2018

Іспанська мова, Розмовна мова

Про Анну Володимирівна можу сказати тільки найпозитивніші відгуки. Вона прекрасний фахівець. Я дуже задоволений.

Дмитро
18.04.2018

Іспанська мова, Розмовна мова

Анна Володимирівна займається і досі зі мною вивченням іспанської мови. Як репетитор вона компетентна, добре подає матеріал. Усе чудово!

Тетяна
02.04.2018

Іспанська мова, Розмовна мова

Анна Володимирівна проявила себе як кваліфікований учитель, дуже мені допомагає із вивченням іспанської мови. Відгуки про репетитора лише позитивні!

Ольга

Іспанська мова

Анна Володимирівна готувала мене та мою маму до поїздки в Іспанію. Занять було небагато, але в поїздці заняття допомогли. Репетитор пунктуальна, уважна до учнів та охайна.

Галина

Іспанська мова

Я шукала викладача іспанської розмовної мови і мені призначили Анну Володимирівну. Заняття проходили на території репетитора, у дружелюбній атмосфері. Викладач добре пояснювала, наводила приклади, давала цікавий матеріал на вивчення. Результат є: ази іспанської мови я опанувала, так як наша співпраця тривала недовго.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки