Репетитор іспанської мови – Анна Б.

Анна Б.

id: 11643

Місто:

Рівне

Предмети:

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Підготовка до DELE, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

На виїзді:

Рівненська обл., Рівне: Північний, Ювілейний, Центр, Автовокзал, Льонокомбінат, Мототрек, Зал. вокзал, Пивзавод, Боярка, Басів Кут, Новий Двір, Дворець, Золотіїв, Колоденка, Тинне

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Virgen del Remedio


Я студентка, маю постійну роботу (3 дні в тиждннь) тому графік занять плаваючий.Навчалась в Іспанії з 6-10 клас, 1 рік в PCPI Juan XXIII м. Алкоркон (Мадрид) адміністрація і управління.-Репетиторством займаюсь з 2014р.-Я не вчилась на викладача іноземниш мов. -Ділюся соїми знаннями і постійдо удосконалююсь. -До кожного учня роблю особливий підхід.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Іспанська мова

Я шукала викладача іспанської розмовної мови і мені призначили Анну Володимирівну. Заняття проходили на території репетитора, у дружелюбній атмосфері. Викладач добре пояснювала, наводила приклади, давала цікавий матеріал на вивчення. Результат є: ази іспанської мови я опанувала, так як наша співпраця тривала недовго.

Галина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Іспанська мова

Анна Володимирівна готувала мене та мою маму до поїздки в Іспанію. Занять було небагато, але в поїздці заняття допомогли. Репетитор пунктуальна, уважна до учнів та охайна.

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети