Репетитор англійської мови, математики, української мови, фізики, хімії, біології, історії України, географії, молодших класів, китайської мови – Альона В.

Альона В.

id: 12213

Місто:

Краматорськ

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Граматика, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Носій мови, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Донецька обл., Краматорськ, Соцмісто, ул. Дворцовая, 57

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Репетиторський центр (2001)


Я, Важева Альона Олександрівна,є керівником репетиторського центра "Крок до майбутнього". Маю дві освіти: фармацевтичну та хімічну (хімік, викладач). Учитель хімії вищої категоріі. Маю ряд друкованих праць. Мої учні регулярно беруть участь в науково-дослідних конкурсах, в яких отримують призові місця. У 2014 році у мене вийшла збірка перевірочних робіт для 11 класу- академічний рівень. Я керівник міської творчої групи, регулярно друкую розробки своїх уроків на педагогічному сайті. Всі роботи підтверджені сертифікатами. Є методистом он-лайн гри і спікерів вебінару "Он-лайн інструменти для репетиторів".Весь час працюю в 7-11 класах. Викладаю російською та українською мовами. Маю успішний досвід роботи репетиторства по скайпу.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Займалися ми з репетитором близько двох місяців, потім змінилися обставини у педагога і заняття припинилися. Але за короткий час навчання я побачила вже маленьке підвищення знань у моєї дитини з англійської мови. Готувалися ми до ЗНО. Викладача можу рекомендувати. Спасибі Вашій компанії!

Надія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 12.05.2017


Хімія, Шкільна програма 10-11 класи

Викладач був підібраний відповідно до побажань. Альона Олександрівна - хороший педагог, але займалися ми тільки декілька місяців, бо потім змінилися обставини в нас. Вона допомогла дитині підвищити рівень знань з хімії. Матеріали готувала, пояснювала їх дохідливо. Репетитор повністю справлявся зі своїми обов'язками. Велика шкода, що ми перестали займатися з Альоною Олександрівною.

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 19.04.2017


Українська мова та література, Історія України, Підготовка до ЗНО

З Альоною Олександрівною готуюся до ЗНО з біології. Заняттями і результатом дуже задоволена. Рівень знань значно покращився, багато чому навчилася. Новий матеріал подається доступно і зрозуміло, проводимо тестування. Репетитор відповідальна, пунктуальна та добра. Тільки позитивні відгуки, рекомендую всім.

Анастасія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Ольга
Ольга

Досвід: більше 20 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Показати профіль