Репетитор румунської мови – Вероніка М.

Вероніка М.

id: 12363

Місто:

Чернівці

Предмети:

Румунська мова

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет імені Юрія Федьковича (2012)

Підготовка для здачі присяги у Румунії! Заняття проходять через скайп, у зручний для Вас час! Я є носієм румунської мови. За фахом - професійний викладач. Викладаю румунську мову більше 3 років. Є досвід роботи з людьми різної вікової категорії. Індивідуальний підхід до кожної людини.

Відгуки клієнтів (8)Всі відгуки користувача

Румунська мова

Я вперше спробувала заняття по скайпу тільки з Веронікою Романівною - все просто супер. Я зрозуміла одне: якщо в тебе є мотивація та ще такий кваліфікований репетитор -все обов'язково вийде. Займатесь по скайпу - це классно!

Альона (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова

Я довго шукала репетитора з румунської мови для проходження присяги. Компанія "Букі" підібрала мені кваліфікованого викладача, який спеціалізується саме на цьому виді діяльності. З Веронікою Романівною проводили заняття через Skype. Як результат співпраці - пройшла успішно присягу, за що вдячна своєму педагогу. Рекомендую усім займатися з нею!

Альона (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Румунська мова

Вероніка Романівна нам дуже сподобалась. Заняття проводилися в режимі "Skype", що є дуже зручним. Я вже добре читаю румунською, за моєю ініціативою вибірково вчили теми (числа, місяці та інше). Наразі не працюємо, в силу особистих причин, але обов`язково поновимо співпрацю. Рекомендую педагога!

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі

Схожі анкети

Мар
Мар'яна

Досвід: більше 3 років

Ставка: 120 грн/год

Предмети: Румунська мова