Христина П.

id: 12400

Місто:

Львів

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

У репетитора: Львівська обл., Львів, Сихів, Пр. Червоної Калини

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2014)

Ступінь:

Магістр

Використовую у своїй роботі сучасну методику викладання, велику методичну базу та індивідуальний підхід до кожного учня. Також проводжу уроки по скайпу. Користуюсь виключно автентичною літературою, маю підручники як в електронному (для "скайп" уроків) так і в паперовому вигляді.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Христина Ярославівна гарний викладач. Займалися з нею недовго, я мала брак часу, тому заняття припинили. Але вона добре ладить з людьми, та має гарні знання з мови, користується великою кількістю навчальної та методичної літератури.

Віра (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

На початку занять з репетитором Христиною Ярославівною, на мою думку, в мене була англійська мова на рівні Intermediate. Мене цікавив максимальний результат за найкоротший термін. І я його отримала. За час уроків в мене сильно поповнився словниковий запас, я стала вільніше розмовляти англійською. Але ми приділяли увагу не лише вивченню нових слів, а й граматиці, багато читали цікавих та пізнавальних текстів. Стиль проведення уроків мені дуже сподобався. Дуже вдячна репетитору та компанії за надану допомогу!

Ірина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Христина Ярославівна - відмінний викладач з англійської мови. Я з нею займаюся, готуюся до ЗНО. Навчальний процес проходить досить результативно. Мені сподобалося те, що репетитор дуже доброзичливий, уважний, грамотно і чітко пояснює матеріал. Ваша компанія працює відповідально і швидко.

Марина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Роксолана

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова