Мар'яна Л.

id: 12428

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Університетські курси, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, TestDaF, DSD, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Нивки, вулиця Щербакова 66

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2014)

Ступінь:

магістр

ДОСВІД РОБОТИ:
2013– 2015 – працювала викладачем німецької та англійської мов в Національному транспортному університеті на кафедрі іноземної філології та перекладу. Два роки була куратором групи. Працювала в приймальній комісії університету.
2011 – 2013 — працювала в лінгвістичному центрі «Геліос» викладачем німецької та англійської мов, перекладачем. Виконувала переклади різних документів: дипломи, свідоцтва, медичні і технічні тексти.
2007-2008 — працювала рік по програмі Work and Travel в Німеччині, в місті Мюнхені, як Au-Pair в двох сім’ях. Німецьку мову вивчала в школі VHS(Volks Hoch Schule) протягом шести місяців.
ОСВІТА:
2008 – 2013 – Київський національний лінгвістичний університет. Здобула ступінь магістра перекладу, філолога, перекладача німецької та англійської мов, викладача перекладу. Була старостою групи протягом двох років.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Роман
Роман

Досвід: більше 5 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Німецька мова

Ангеліна
Ангеліна

Досвід: більше 10 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова