Репетитор румунської мови – Мар

Мар'яна О.

id: 12447

Місто:

Чернівці

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет ім. Федьковича (2012)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом магістра


Із задоволенням допоможу освоїти румунську мову початківцям і продовжуючим. Базова або прискорена підготовка. Розвиток навиків розмовної мови. Підготовка до співбесіди на отримання румунського громадянства. Заняття побудовані на основі сучасних матеріалів. Магістр кафедри романської та класичної філології Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Захистила диплом на тему «Міфологія в румунській літературі». Викладаю мову більше 3 років.Я носій мови, знаю румунську мову з дитинства - це моя рідна мова, періодично проживала в Румунії в місті Бакеу.

Відгуки клієнтів (17)Всі відгуки користувача

Румунська мова

Проводили заняття з Мар'яною Іонівною протягом декількох місяців. Мене все абсолютно влаштовувало - і методика, і сам репетитор. Рівень знань та вміння донести матеріал дорослій людині - на висоті. Дякую.

Сергій (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Румунська мова

Мар'яна Іонівна займалась зі мною румунською мову. За два місяці ефективних занять я опанувала весь необхідний мені мінімум, при цьому заняття були ефективними, сподобалась методика подачі матеріалу. Дякую репетитору за співпрацю!

Наталя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Румунська мова

З Мар'яною Іонівною ми займались декілька місяців по скайпу, зараз в мене виникли труднощі (вимушений припинити заняття), але мушу і можу сказати тільки одне - Мар'яна профі. Заняття по скайпу абсолютно не відрізнялись від індивідуальних. Сподобалась методика викладання. Також хочу відзначити роботу менеджерів - молодці.

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Вероніка
Вероніка

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Румунська мова

Показати профіль