Репетитор англійської мови, російської мови, світової літератури, філософії – Олександра Бондаренко

Схожі анкети

Юлія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова

Бондаренко Олександра Віталіївна

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Російська мова, Світова література, Філософія

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Шкільна програма 10-11 класи, Носій мови

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Шевченківський (Шулявка, Нивки)

Святошинський (Святошино, Борщагівка, Південна Борщагівка, Михайлівська Борщагівка, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Біличі, Новобіличі, Академмістечко)

У репетитора: Київська обл., Київ, Борщагівка, Верховинна

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський міжнародний університет (2018)

Ступінь:

Студент

LSE курс Advanced, можливість викладати українською, російською та англійською мовами.
Англійська мова. Заняття ділиться на 4 блоки: лексика, граматика, читання, говоріння. Лексика: вчимо слова по темам, запропонованим Міністерством освіти + збільшуємо навантаження в залежності від індивідуальних особливостей дитини. Граматика: рухаємося по програмі Міністерства освіти, далі поглиблює знання з методики "зрозуміти, а не зазубрити". Головне для дитини - зрозуміти систему англійської граматики, щоб надалі він міг сам розбирати часи по відкладеному алгоритму. Читання: казки і маленькі розповіді, граматичні завдання по тексту, читання разом і розбір нової лексики, самостійне читання і т.п. Говоріння: тематичне спілкування, проведення підбирається під індивідуальні особливості дитини. На кожен блок виділяється 15 хвилин, надалі варіюється під слабкі і сильні сторони дитини.
Російська та українська мови. Заняття ділиться на 4 блоки: вивчення правил, відпрацювання на практиці, диктант, читання. Головне завдання - прищепити любов до рідної мови. Так само на кожен блок йде по 15 хвилин. Вивчення правил: в залежності від індивідуальних особливостей дитини (перевіряється на початку занять невеликим тестом), підбирається звід правил, необхідних для вивчення і / або закріплення. Спілкуємося, підбираємо приклади, застосовуємо, але все - в усній формі. Закріплення на практиці: робота з підручником, письмові вправи, як самостійні, так і зі мною (з викладачем). Диктант: перевірка знань дитини для подальшого підбору правил. Може чергуватися з домашнім завданням у вигляді твори, в такому випадку йде перевірка завдання і ретельний його розбір. Читання: невеликі твори (або великі, але поділені на частини по 15 хвилин), які розширять кругозір дитини. Важливо не тільки знати мову, а й перейматися його культурою, зокрема - літературою.
У будь-якому випадку, всі заняття проходять в залежності від стану дитини. Учень може бути втомленим (в такому випадку більше граємо, ніж приділяємо увагу серйозним аспектам уроку) або ж навпаки - бадьорим (тоді можемо вивчити більше правил).

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Юлія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова