Репетитор англійської мови – Юлія К.

Юлія К.

id: 12736

Місто:

Кременчук

Предмети:

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Полтавська обл., Кременчук:

Автозаводський (Нагірна частина, Центр)

У репетитора: Полтавська обл., Кременчук, Центр, Мазепи 2

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Кременчуцький національний універсітет (2011)

Ступінь:

Магістр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом1
Диплом2


Освіта: Кременчуцький національний університет. Спеціальність: Менеджер по зовнішнім зв'язкам.З 2016 року Кіровоградський державний педагогічний університет. Факультет іноземних мов.Спеціальність: англійська мова і зарубіжна літератураДосвід роботи:З 2009 року навчання англійської індивідуально вікових груп-від 7 років на дому.Навчання учнів у групах із 2015.Ведення навчання по системам посібників Oxford University press в залежності від віку учня та бажаного рівня.Round up 1 - 6, Chatterbox 1 - 5, Matrix, Current , Inside out, Grammaway.Освіта у сфері Англійської мови:2001 - 2005 Росія, Тюменська область, м. НіжневартовскКурси англійської мови на базі приватної школи з підготовкою до здачі міжнародного іспиту TOEFL і ІELTS. Навчання c основним ухилом на навчальні матеріали Оксфордського Університету, регулярне відвідування відкритих уроків з участю носіїв мови (Великобританія, США, Ірландія, Канада), наявність підтверджуючих матеріалів.Курси Англійської на базі Кременчуцького національного університетуВідвідала уроки-лекції з носіями мови з США та викладачем зі Швейцарії. Щотижневі уроки протягом 2010-2011 року.Edmund H. Hecht, Fulbright Scholar . Переклади, вивчення Management of foreign countries` relations.Лекції носія англійської мови на базі КНУ *2010 здача іспиту на позицію Baby-sitter, агентство Work and Travel (наявність письмового контракту)2011 проходження 1 і 2 етапи Skype співбесіди на позицію Manager on Crouse Line.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Співпрацею з Юлею Віталіївною повністю задоволені. Викладач вимоглива, задає багато завдань, пояснює помилки. Швидко знайшла спільну мов з моєю дитиною, за що їй дуже вдячна.

Людмила (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Ірина
Ірина

Досвід: більше 20 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Англійська мова, Математика, Фізика, Програмування

Показати профіль
Анна
Анна

Досвід: більше 5 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Французька мова

Показати профіль
Катерина
Катерина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль