Микола Н.

id: 12928

Місто:

Каховка

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Херсонська обл., Каховка

Херсонська обл., Нова Каховка

У репетитора: Херсонська обл., Каховка, Проспект Будівельників, 12

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

TCI (2003)

Ступінь:

Bachelor of Theology

Дипломи, відзнаки та інше:

м.Херсон, з 2000-2003 рр.

Початкова ставка 80 грн на годину. Вартість навчання залежить від цілей і очікувань від навчання. Визначається індивідуально.

Досвід роботи:

2005 - донині. Письмові переклади і репетиторство.
Тематика: юридична, медична, релігія, кошторисна документація, гірничодобувна, переробна, нафтогазова, бізнес (БП - Київ -Translion, БП - Москва - DaVinci), листування, програмування (PHP Indexes), валютні ринки (веб-журнал ForTrader.ru).

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова. Оцінка: 5+

Микола Миколайович чудовий репетитор. Займається з нашою п'ятирічною донькою. Вона в захваті від занять. Репетитор швидко знайшов підхід, уміє зацікавити та доступно в ігровій формі пояснити матеріал. Донька багато вже чому навчилася завдяки заняттям з Миколом Миколайовичом. Він дуже хороша, приємна, відповідальна людина. Заслуговує на найкращі позитивні відгуки. Рекомендуємо усім.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі