Микола Н.

id: 12928

Місто:

Каховка

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Херсонська обл., Каховка

Херсонська обл., Нова Каховка

У репетитора: Херсонська обл., Каховка, Проспект Будівельників, 12

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

TCI (2003)

Ступінь:

Bachelor of Theology

Дипломи, відзнаки та інше:

м.Херсон, з 2000-2003 рр.

Початкова ставка 80 грн на годину. Вартість навчання залежить від цілей і очікувань від навчання. Визначається індивідуально.

Досвід роботи:

2005 - донині. Письмові переклади і репетиторство.
Тематика: юридична, медична, релігія, кошторисна документація, гірничодобувна, переробна, нафтогазова, бізнес (БП - Київ -Translion, БП - Москва - DaVinci), листування, програмування (PHP Indexes), валютні ринки (веб-журнал ForTrader.ru).

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Англійська мова

17.03.2017

Микола Миколайович кваліфікований педагог, який за півроку зміг навчити мене "неможливому", як я думав на час початку співпраці. Репетитор має індивідуальний підхід до кожного учня, просто і зрозуміло подає матеріал, а головне маю реальний результат. Мав на меті навчитися писати без помилок та без залучення перекладачів - наразі не просто правильно пишу, але й зовсім не користуюсь допомогою "гугла". Рекомендую даного вчителя, дякую компанії за швидкий підбір!

Олег (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Розмовна мова

15.03.2017

Микола Миколайович повністю відданий своїй роботі. Дуже вдячний за такого відповідального і уважного репетитора. За час занять з ним, я вже значно покращив розмовну мову і планую продовжувати працювати далі.

Валентин (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Розмовна мова

Микола Миколайович чудовий репетитор. Займається з нашою п'ятирічною донькою. Вона в захваті від занять. Репетитор швидко знайшов підхід, уміє зацікавити та доступно в ігровій формі пояснити матеріал. Донька багато вже чому навчилася завдяки заняттям з Миколом Миколайовичом. Він дуже хороша, приємна, відповідальна людина. Заслуговує на найкращі позитивні відгуки. Рекомендуємо усім.

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі