Репетитор англійської мови – Микола Н.

Микола Н.

id: 12928

Місто:

Каховка

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Херсонська обл., Каховка

Херсонська обл., Нова Каховка

У репетитора: Херсонська обл., Каховка, Проспект Будівельників, 12

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

TCI (2003)

Ступінь:

Bachelor of Theology

Дипломи, відзнаки та інше:

м.Херсон, з 2000-2003 рр.


Початкова ставка 150 грн на годину. Вартість навчання залежить від цілей і очікувань від навчання. Визначається індивідуально.Досвід роботи:2005 - донині. Письмові та усні переклади і репетиторство.Тематика перекладів: юридична, медична, релігія, кошторисна документація, гірничодобувна, переробна, нафтогазова, бізнес (БП - Київ -Translion, БП - Москва - DaVinci), листування, програмування (PHP Indexes), валютні ринки (веб-журнал ForTrader.ru).Вік учнів: від 5 років до 75.

Відгуки клієнтів (5)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Розмовна мова

Переглядав анкети репетиторів на сайті Букі, обираючи педагога з англійської мови, і зупинився на анкеті Миколи Миколайовича. І не помилився. Заняття проходять цікаво, завжди підбирається доречний матеріал для кожного уроку. Багато часу приділяється саме усній розмовній мові. Дякую велике Вам за чудову роботу!

Роман (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 23.05.2017


Англійська мова, Розмовна мова

Микола Миколайович повністю відданий своїй роботі. Дуже вдячний за такого відповідального і уважного репетитора. За час занять з ним, я вже значно покращив розмовну мову і планую продовжувати працювати далі.

Валентин (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 26.04.2017


Англійська мова, Репетитор для початківців

Микола Миколайович - чудовий репетитор, кваліфікований спеціаліст. Мені дуже пощастило, що я працюю саме з цим педагогом. Заняття проходять легко, цікаво та насичено. Знання з англійської мови значно покращилися: лексика, граматика, вимова. Дякую Вам за прекрасну роботу!

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 26.04.2017