Марія К.

id: 12945

Місто:

Київ

Предмети:

Українська мова та література, Англійська мова, Філософія, Політологія

Ставка:

170 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Печерський (Печерськ, Клов, Липки)

Дарницький (Осокорки, Позняки)

Оболонський (Оболонь, Мінський масив)

Шевченківський (Лук'янівка, Татарка, Шулявка, КПІ, Дорогожичі, Сирець, Нивки)

Солом'янський (Відрадний, Чоколівка, Жуляни, Караваєві дачі)

Подільський (Виноградар)

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет "Києво-Могилянська Академія"

Ступінь:

аспірантка кафедри політології

Доброго часу доби!
Вас вітає унікальний репетитор з англійської мови.
З чим я допоможу вам розібратися:
1. граматика - дізнаєтеся її "дзен" легко і швидко і 26 часами вас вже ніхто не налякає;
2. вимова - позбудетеся від кострубатого акценту, ви будете думати" (think), а не "тонути" (sink);
3. словниковий запас - у кого він малий або відсутній, у мене є для вас спеціальні тематичні заняття (наприклад, "поїдемо за кордон", "забронюємо готель", "втратимо багаж", "розповімо одному англійцю про українську кухню" і переживемо ще купу закордонних конфузів)
4. говоріння (мовлення) - не навчимося бути занудами в мові і будемо говорити як справжні нейтів спікери: вільно і без зайвих офіціозів. U gonna love it!:)
5. шкільна програма - наздоженемо і переженемо, не біда :)
Формат занять обговорюється з кожним індивідуально, але з божевільними знаннями в чомусь одному і відсутністю їх в іншому ви точно не залишитеся.

ВАЖЛИВО!!! Я людина-практик, який постійно знаходиться в англомовному середовищі. Навчаюся на англомовній PhD-програмі (докторантурі), є науковим співробітником Університету Глазго (Шотландія) в Україні. Є досвід роботи в ОБСЄ.

Так, у мене немає диплома філолога, але я знаю "кухню" англійської мови зсередини, кожен день спілкуюся з закордонними колегами і час від часу їжджу до них у гості. Говорячи про академичном рівні моїх знань, то я неодноразова переможниця обласних та всеукраїнських олімпіад з англійської мови, засновниця університетського speaking club, а також володарка Могилянського диплома з відзнакою. Я вмію вчитися, так і вчити, і готова ділитися з вами отриманими знаннями.

Більше того, вважаю своїми сильними сторонами комунікабельність, життєрадісність і ентузіазм. Мені подобається викладати і, як адекватний педагог, я вчу любити мову, ловити кайф від його вивчення, і не перетворюю заняття в "ходіння по муках". Вважаю, що вчитися потрібно з задоволенням, адже життя і так занадто багато проблем:)

Як говорив Елберт Хаббард: "Fences are made for those who cannot fly" ("Перепони існують для тих, хто не вміє літати"). Так давайте вчитися літати разом!

Коментарі

Схожі анкети

Марія
Марія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 170 грн/год

Предмети: Українська мова та література

Олена
Олена

Досвід: більше 2 років

Ставка: 200 грн/год

Предмети: Англійська мова, Китайська мова