Марія

Місто:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Навчальний заклад:

Національний університет "Києво-Могилянська Академія"

Ступінь:

аспірантка кафедри політології

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси

Місця проведення занять:


Доброго часу доби!
Вас вітає унікальний репетитор з англійської мови.
З чим я допоможу вам розібратися:
1. граматика - дізнаєтеся її "дзен" легко і швидко і 26 часами вас вже ніхто не налякає;
2. вимова - позбудетеся від кострубатого акценту, ви будете думати" (think), а не "тонути" (sink);
3. словниковий запас - у кого він малий або відсутній, у мене є для вас спеціальні тематичні заняття (наприклад, "поїдемо за кордон", "забронюємо готель", "втратимо багаж", "розповімо одному англійцю про українську кухню" і переживемо ще купу закордонних конфузів)
4. говоріння (мовлення) - не навчимося бути занудами в мові і будемо говорити як справжні нейтів спікери: вільно і без зайвих офіціозів. U gonna love it!:)
5. шкільна програма - наздоженемо і переженемо, не біда :)
Формат занять обговорюється з кожним індивідуально, але з божевільними знаннями в чомусь одному і відсутністю їх в іншому ви точно не залишитеся.

ВАЖЛИВО!!! Я людина-практик, який постійно знаходиться в англомовному середовищі. Навчаюся на англомовній PhD-програмі (докторантурі), є науковим співробітником Університету Глазго (Шотландія) в Україні. Є досвід роботи в ОБСЄ.

Так, у мене немає диплома філолога, але я знаю "кухню" англійської мови зсередини, кожен день спілкуюся з закордонними колегами і час від часу їжджу до них у гості. Говорячи про академичном рівні моїх знань, то я неодноразова переможниця обласних та всеукраїнських олімпіад з англійської мови, засновниця університетського speaking club, а також володарка Могилянського диплома з відзнакою. Я вмію вчитися, так і вчити, і готова ділитися з вами отриманими знаннями.

Більше того, вважаю своїми сильними сторонами комунікабельність, життєрадісність і ентузіазм. Мені подобається викладати і, як адекватний педагог, я вчу любити мову, ловити кайф від його вивчення, і не перетворюю заняття в "ходіння по муках". Вважаю, що вчитися потрібно з задоволенням, адже життя і так занадто багато проблем:)

Як говорив Елберт Хаббард: "Fences are made for those who cannot fly" ("Перепони існують для тих, хто не вміє літати"). Так давайте вчитися літати разом!

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Марія К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Політологія
  2. Філософія
  3. Англійська мова
  4. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети