Ярослав

Місто:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Навчальний заклад:

Львівський національний університет імені Івана Франка (2007)

Ступінь:

магістр філології

Рівні:

Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, DELF, DALF, TCF, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:


Навчання: 2002-2007- Львівський національний університет ім. Івана Франка (спеціальність "мова та література (французька")), кваліфікація- магістр філології.
Після навчання у спеціалізованій групі вивчення перекладознавчих дисциплін отримав сертифікат перекладача французької мови.
Червень 2008 – здав екзамен на отримання диплому DALF (Diplôme approfondi de la langue française; рівень С 2).
Досвід роботи: квітень- серпень 2006 р. - перекладач у туристичній фірмі " Allibert montagnes et déserts".
лютий- серпень 2007 - перекладач у фірмі "Редтелеком".
вересень- березень 2007-2008 - перекладач у французькій фірмі "SERFI" (société d'études, de réalisations et de fournitures industrielles). Працював в Алжирській народній демократичній республіці (Аннаба, Регая, Арзев (західне узбережжя, біля Орану). Спеціалізація - механіка, електрообладнання, обладнання хімічної промисловості, зокрема виробництво аміаку.
З травня 2008 – по травень 2015 - перекладач в агенції «Лідер». Червень 2008, червень 2009 – перекладач на соціальному екуменічному тижні у Львові (співпраця з Львівським Католицьким Університетом).

З вересня 2008 по червень 2011 працював на посаді асистента на кафедрі французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка. Викладав французьку мову як першу, другу і третю іноземну.
З жовтня 2011 по серпень 2014 комерційний агент в компанії «Австрійські Авіалінії», використовував французьку і англійську у щоденному спілкуванні (франкомовний ринок включав роботу з клієнтами з Франції, Бельгії, Люксембургу, Швейцарії, англомовний- Швецію, Норвегію, Данію, США, Канаду).
З серпня 2014 по травень 2015 HR спеціаліст у NBS Lviv (Nestlé Business Services). Робота з програмою SAP. Аутсорсингові послуги для нідерландського та бельгійського ринків. Робочі мови – англійська і французька.
З травня 2015 по січень 2016 – робота адміністратором в Алжирі, м. Аннаба. Робоча мова – французька.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Ярослав М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Винники і проводить заняття з таких предметів:
  1. Французька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Університетські курси
  • Розмовна мова
  • До співбесіди в посольстві
  • Рівень C1-C2
  • DELF, DALF, TCF
  • Ділова та бізнес мова
  • Підготовка до вступу за кордон
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 80 грн/год.