Репетитор - Ярослав М. id:13084
90 грн/год

Ярослав М.

id: 13084

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка

Ступінь:

магістр філології

Рік закінчення:

2007

Рівні викладання

Університетські курси Розмовна мова Ділова та бізнес мова Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 DELF, DALF, TCF Підготовка до вступу за кордон До співбесіди в посольстві

Про себе

Навчання: 2002-2007- Львівський національний університет ім. Івана Франка (спеціальність "мова та література (французька")), кваліфікація- магістр філології.
Після навчання у спеціалізованій групі вивчення перекладознавчих дисциплін отримав сертифікат перекладача французької мови.
Червень 2008 – здав екзамен на отримання диплому DALF (Diplôme approfondi de la langue française; рівень С 2).
Досвід роботи: квітень- серпень 2006 р. - перекладач у туристичній фірмі " Allibert montagnes et déserts".
лютий- серпень 2007 - перекладач у фірмі "Редтелеком".
вересень- березень 2007-2008 - перекладач у французькій фірмі "SERFI" (société d'études, de réalisations et de fournitures industrielles). Працював в Алжирській народній демократичній республіці (Аннаба, Регая, Арзев (західне узбережжя, біля Орану). Спеціалізація - механіка, електрообладнання, обладнання хімічної промисловості, зокрема виробництво аміаку.
З травня 2008 – по травень 2015 - перекладач в агенції «Лідер». Червень 2008, червень 2009 – перекладач на соціальному екуменічному тижні у Львові (співпраця з Львівським Католицьким Університетом).

З вересня 2008 по червень 2011 працював на посаді асистента на кафедрі французької мови Львівського національного університету ім. Івана Франка. Викладав французьку мову як першу, другу і третю іноземну.
З жовтня 2011 по серпень 2014 комерційний агент в компанії «Австрійські Авіалінії», використовував французьку і англійську у щоденному спілкуванні (франкомовний ринок включав роботу з клієнтами з Франції, Бельгії, Люксембургу, Швейцарії, англомовний- Швецію, Норвегію, Данію, США, Канаду).
З серпня 2014 по травень 2015 HR спеціаліст у NBS Lviv (Nestlé Business Services). Робота з програмою SAP. Аутсорсингові послуги для нідерландського та бельгійського ринків. Робочі мови – англійська і французька.
З травня 2015 по січень 2016 – робота адміністратором в Алжирі, м. Аннаба. Робоча мова – французька.

Відгуки клієнтів

Французька мова, Рівень А1-А2

Дякую Вашій компанії за підбір кваліфікованого репетитора. Методика викладання педагога дуже сподобалась, а результати вражають. Рекомендую.

Схожі анкети Винники

80грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Ярослав М. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Винники і проводить заняття з таких предметів:

  1. Французька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Університетські курси
  • Розмовна мова
  • Ділова та бізнес мова
  • Рівень А1-А2
  • Рівень B1-B2
  • Рівень C1-C2
  • DELF, DALF, TCF
  • Підготовка до вступу за кордон
  • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 90 грн/год.