Репетитор правознавства, всесвітньої історії – Ярослав Т.

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 5 років


Освіта:

Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (2015)

Ступінь:

спеціаліст

Рівні:

10 - 11 класи, 7 - 9 класи, Університетські курси

Місця занять:

У викладача:

По скайпу:


Про себе:

Маю дві вищі освіти: вищу юридичну (спеціалізація адміністративно- та господарсько-правова), історичну. Навчався у КДПУ ім. В.Винниченка, УДПУ ім. П.Тичини, НПУ ім. М.П. Драгоманова - спеціальність "Історія", спеціалізація "Правознавство" (бакалавр, магістр). Закінчив Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради за напрямком - "суспільно-гуманітарні науки".
З 2008 року по цей час працюю у комерційних та державних установах і організаціях в галузі права на посадах помічника керівника з юридичних питань, юрисконсульта, головного спеціаліста, заступника керівника, керівника.
З 2013 року по цей час - керівник Центру співпраці та підтримки міжнародних проектів та координатор юридичної клініки при Центрі. З 2015 р. по цей час - заступник керівника з орг.-правових питань структурного утворення з представництвом у всіх районах та містах обл.значення Кіровоградської області (більше 25 відділень).
Практикуючий юрист у галузях конституційного, адміністративного, цивільного, господарського, сімейного, трудового, виборчого, антикорупційного та муніципального права.
Вважаю, що у сучасному суспільстві основною вимогою до знань є спроможність їх практичної реалізації у вигляді умінь та навичок. Таке завдання може реалізувати лише фахівець-практик.
Звертаю увагу, що вартість занять обумовлена значною навантаженістю репетитора як фахівця в галузі права, обумовлюючи затребуваність репетитора.

Коротка інформація про репетитора

Ярослав Т. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Кропивницький і проводить заняття з таких предметів:
  1. Правознавство
  2. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети