Репетитор англійської мови – Ірина Р.

Ірина Р.

id: 13181

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Позняки, пр. П. Григоренка

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Дніпропетровський державний університет (1993)

Дипломований викладач (Дніпропетровський універсіиет, романно-германське відділення, курси підвищення кваліфікації у Київському педагогічному університеті ім. М. Драгоманова) з досвідом роботи пропонує навчання англійської мови індивідуально.
Заняття з учнями від 7 років до старшого шкільного віку проводяться з урахуванням мовних здібностей і поставлених завдань, в тому числі підготовка до школи та контроль шкільних домашніх завдань, а також підготовка до ДПА. При необхідності, ми розбираємо шкільні завдання, потім працюємо на випередження (підручники, аудіо, відеоматеріали, інтерактивні тести, флеш-ігри і т.д.). Є результати надходження учнів у ВНЗ.
Заняття з дорослими учнями - рівні Beginner-Intermediate.
Навчання в комфортній обстановці на території репетитора - р-н м. Позняки, Осокорки, пр. П. Григоренко, біля м-ну НОВУС. Працюємо в команді на результат!

Коментарі

Схожі анкети

Юлія
Юлія

Досвід: більше 3 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Німецька мова

Олена
Олена

Досвід: більше 20 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова