Досвід:

більше 5 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Запорізький національний університет (2010)

Ступінь:

Магiстр

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи

Про себе:

Пройшла навчання в аспірантурі. Закінчила ВНЗ з червоним дипломом, постійно вдосконалюю свої заняття з підготовки до ЗНО. Досвід роботи репетитором 8 років. Викладаю історію і суспільні науки в одному з коледжів міста. Підготовка до ЗНО чітко у відповідності до програми тестування, з використанням різноманітних методик та технік викладання.

Відгуки клієнтів

Історія України, Підготовка до ЗНО

Шукала репетитора для своєї доньки з Історії України, знайшла викладача Кароліну. Дитина була в класі одна з найгірших, тепер стала одна з найкращих. Рекомендую викладача і сайт Букі.

Історія України, Підготовка до ЗНО

Роботою викладача дуже задоволені, роз'яснення матеріалу на вищому рівні. Дитина з величезним задоволенням біжить на заняття. Роботу Кароліни Гаврилівни оцінюємо на 5 з 5 або 10 з 10)

Історія України, Підготовка до ЗНО

Кароліна відповідальна, пунктуальна та порядна людина, хороший репетитор. Працюємо з нею вже декілька місяців - готуємось до ЗНО. Звичайно, кінцевий результат буде видно пізніше - кількість балів ЗНО. На данний момент дитина задоволена - доступна та зрозуміла методика викладання. Є своя схема підготовки (що й мені подобається). Можу та буду рекомендувати її своїм знайомим. Роботою вашого сайту задоволена. Дякую.

Коротка інформація про репетитора

Кароліна Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Запоріжжя і проводить заняття з таких предметів:

  1. Історія України
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 120 грн/год.