Анна

Анна Б.

id: 13522

Місто:

Чернігів

Предмети:

Ставка:

70 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Граматика, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Рівень B1-B2, Університетські курси, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень А1-А2

Місця проведення занять:

У репетитора: Чернігівська обл., Чернігів, П'ять Кутів, проспект Перемоги 139 офіс 522

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка (2014)

Ступінь:

Спеціаліст


Пропонуємо якісне та цікаве вивчення іноземних мов з використанням різноманітних світових методик. Навчаємо людей, які бажають використовувати мову для бізнесу, навчання і роботи за кордоном, також займаємося підготовкою дітей дошкільного віку. Комунікативна методика - ключове слово нашого центру, адже спілкування - це невід'ємна частина особистості.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Польська мова

Мені необхідний був експрес-курс з вивчення польської мови і мені підібрали гарного викладача - Бандуру Анну. Ми вивчили все, що мені було потрібно, я почала краще розмовляти і розуміти польську мову, при цьому заняття були цікавими і продуктивними із використанням наочного матеріалу. Хто шукає відповідального і досвідченого викладача - всім раджу!

Ольга (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Анна дуже хороший та відповідальний репетитор. Вона готує нашого сина до здачі екзамену з української мови. Ми дуже задоволені заняттями з Анею. Вже рекомендували її нашим знайомим. Хочемо порекомендувати і Вам!

Яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Польська мова, Розмовна мова

Я готувалась до виїзду за кордон на роботу і тому звернулась по допомогу у вивченні польської мови до Бандури Анни. З викладачем було приємно працювати: доступно пояснювала матеріал, навчила азам польської мови. Всім рекомендую!

Анна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети