Наталія В.

id: 13603

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Київська обл., Київ:

Голосіївський (Теремки 1, Теремки 2, Ліко-Град, ВДНГ, Феофанія, Ширма, Деміївка, Добрий шлях, Паньківщина, Либідська, Голосієво, Олімпійський, Іподром, Сонячна брама)

Печерський (Печерськ, Звіринець, Клов, Липки, Видубичі, Новопечерські липки, Палац спорту)

Оболонський (Оболонь, Героїв Дніпра, Мінський масив)

Солом'янський (Жуляни)

Подільський (Поділ)

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Київський університет імені Бориса Грінченка (2016)

Ступінь:

бакалавр

Доброго дня!
Із задоволенням допоможу Вам чи Вашій дитині підтягнути англійську мову (КИЇВ). Працюю з учнями, що мають різний рівень англійської, також можу вчити "з нуля".

Працюю репетитором з 2014 року. Заняття будуємо цікаво, працюємо як над усним, так і над писемним мовленням і сприйманням. Матеріали маю свої, купувати нічого не потрібно. Використовую підручники британських видавництв OxfordPress та ін; також цікаві відео та аудіо.

На літо можна побудувати інтенсивну програму занять. Я працюю з виїздом до клієнта. Проживаю біля метро Голосіївська, було б чудово, якщо ви мешканець Голосіївського району, або живете в центральній частині міста, або до Вас можна дістатися синьою гілкою метро:)

Коментарі

Схожі анкети

Альона
Альона

Досвід: більше 2 років

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова, Французька мова

Олександр
Олександр

Досвід: менше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Англійська мова