Репетитор математики, української мови, молодших класів, для підготовки до школи – Любов Б.

Любов Б.

id: 13695

Місто:

Херсон

Предмети:

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4

Місця проведення занять:

У репетитора: Херсонська обл., Херсон, Шуменський, Ильича 82 а

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Херсонський державний університет (2015)

Ступінь:

Магістр


Закінчила у 2015 році Херсонський державний університет зі ступенем магістра за спеціальністю "Молодші класи", кваліфікація "Викладач педагогіки і методики навчання математики в початковій школі у ВНЗ". Вчитель молодших класів. Так само в цьому році отримала ступінь бакалавра за кваліфікацією "Вчитель математики".Працюю в гімназії вчителем молодших класів.Репетиторством займаюся не перший рік. Є досвід роботи з дітьми від 3 до15 років. До кожного учня обираю максимально ефективний підхід, щоб навчання проходило в комфортних і не стресових умовах.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Підготовка до школи

Любов Анатоліївна - прекрасний репетитор. Нам дуже пощастило, що ми саме займаємося з цим педагогом. Результати були видні відразу після кількох занять. Любов Анатоліївна знайшла спільну мову з моєю дитиною, має індивідуальний підхід. Заняття проходять весело, цікаво, насичено та різноманітно. Спасибі Вашій компанії за висококласну роботу!

Леся (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 11.04.2017


Підготовка до школи, Молодші класи

Ми наразі працюємо з Любов'ю Анатоліївною. Педагог нам підійшов, знайшов підхід і до Дар`ї і до Владислава. В школі підтягнули всі предмети та справно готуємось до 1 класу. Дякуємо репетиторській компанії за професійний підбір вчителів!

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 07.04.2017


Схожі анкети