Репетитор англійської мови, української мови, французької мови, світової літератури – Марія П.

Марія П.

id: 13853

Місто:

Біла Церква

Предмети:

Ставка:

120 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, Репетитор для дітей, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Біла Церква, Масив Таращанський, вул. 2 Заярська 4

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова (2016)

Ступінь:

Бакалавр

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом


Можливе викладання на англійській, російській та українській мовах.Виконання контрольних та модульних робіт, написання реферативних, курсових та МАНівських робіт.Бакалавр іноземної філології та перекладу.Готова працювати з дітьми та дорослими, які прагнуть дійсно оволодіти предметом та є цілеспрямованими і націленими на результат.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

З Марією Сергіївною вже не займаємося. Хотіли займатися постійно, але як тільки дитина звикла, репетитор збільшила ціну. У підсумку, довелося шукати іншого викладача.

Оксана (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 14.04.2017


Українська мова та література, Англійська мова, Молодші класи

Мій син навчається в четвертому класі і потребує допомоги в поглибленому вивченні української та англійської мов, тому ми і звернулися до Марії Сергіївни. Дитина задоволена від занять з репетитором, адже вона уважна, знайшла спільну мову з учнем, зрозуміло пояснює, використовує на уроках інтерактивні методи. Дякуємо за співпрацю!

Олена (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети