Репетитор англійської мови – Ліна Х.

Місто:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 2 років

Навчальний заклад:

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського (2017)

Ступінь:

Магістр

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:


Поживши і попрацювавши деякий час у Сполучених штатах Америки (програма обміну), я можу з упевненістю сказати, що важливо не тільки що ви говорите, але і те, як ви висловлюєте свої думки. Тому я приділяю особливу увагу граматиці і звичайно ж практиці після викладу матеріалу, так як вважаю, що лексика – це купа цегли, без розчину з нього будинок не побудуєш... Точно так само без знання граматичного матеріалу не побудувати і речення, навіть самого простого.
Таким чином якісно підготую учнів 1-11 кл. з англійської мови. Помітне підвищення успішності, 100% розуміння матеріалу, а також підготовка до ЗНО і ДПА. Можлива робота з дорослими для себе, виїзду за кордон, навчання, відпочинку або інших цілей.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Ліна Павлівна дуже хороший відповідальний викладач. Вона дуже серйозно підходить до кожного уроку. Дитині подобається з нею займатися. Нас все влаштовує, продовжуємо заняття.

Іван (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 19.04.2018


Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

До компанії Букі вже не вперше звертаюся за допомогою. І кожного разу допомагають швидко, а головне ефективно знайти потрібного репетитора. Так сталося і з Ліною Павлівною. Моя донька навчається у 7 класі. Необхідна була людина, яка зможе допомогти розібратися із граматикою і лексикою. Ліна Павлівна - саме той викладач, який значно покращив рівень знань моєї дитини. Це помітно не тілько по оцінках, а ще й по тому, що донька з нетерпінням чекає кожного нового заняття з Ліною Павлівною.

Олеся (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 24.11.2017


Коротка інформація про репетитора

Ліна Х. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Миколаїв і проводить заняття з таких предметів:
  1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Розмовна мова
  • До співбесіди в посольстві
  • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
  • Репетитор для початківців
  • Граматика
Заняття проводяться в учня, вартість уроку – 100 грн/год.

Схожі анкети