Досвід:

більше 3 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиРепетитор для дітейРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)До співбесіди в посольстві

Про себе:

Поживши і попрацювавши деякий час у Сполучених штатах Америки (програма обміну), я можу з упевненістю сказати, що важливо не тільки що ви говорите, але і те, як ви висловлюєте свої думки. Тому я приділяю особливу увагу граматиці і звичайно ж практиці після викладу матеріалу, так як вважаю, що лексика – це купа цегли, без розчину з нього будинок не побудуєш... Точно так само без знання граматичного матеріалу не побудувати і речення, навіть самого простого.
Таким чином якісно підготую учнів 1-11 кл. з англійської мови. Помітне підвищення успішності, 100% розуміння матеріалу, а також підготовка до ЗНО і ДПА. Можлива робота з дорослими для себе, виїзду за кордон, навчання, відпочинку або інших цілей.

Відгуки клієнтів

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ліна Павлівна - хороший, відповідальний репетитор, допомагає мені підвищити рівень знань з англійської мови. Уроки наші мені до вподоби, усе чудово!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Відмінно! Ліна Павлівна - це той репетитор, який нам був потрібний. Вимоглива, це те, що нам було треба. Супер! Можливо, що з вересня продовжимо співпрацю!

Англійська мова, 7 - 9 класи

Ліна Павлівна дуже хороший відповідальний викладач. Вона дуже серйозно підходить до кожного уроку. Дитині подобається з нею займатися. Нас все влаштовує, продовжуємо заняття.

Англійська мова, 7 - 9 класи

До компанії Букі вже не вперше звертаюся за допомогою. І кожного разу допомагають швидко, а головне ефективно знайти потрібного репетитора. Так сталося і з Ліною Павлівною. Моя донька навчається у 7 класі. Необхідна була людина, яка зможе допомогти розібратися із граматикою і лексикою. Ліна Павлівна - саме той викладач, який значно покращив рівень знань моєї дитини. Це помітно не тілько по оцінках, а ще й по тому, що донька з нетерпінням чекає кожного нового заняття з Ліною Павлівною.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Коротка інформація про репетитора

Ліна Х. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • До співбесіди в посольстві
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.