Репетитор німецької мови – Марина М.

Марина М.

id: 13957

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Університетські курси, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень C1-C2, TestDaF, DSD, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Київський національний лінгвістичний університет (2006)

Ступінь:

спеціаліст


Обожнюю німецьку мову і культуру, "заряджаю" цією любов'ю своїх учнів. Загальний і бізнес-німецький. Вік: 12-99 років.Індивідуальна програма для кожного учня, комунікативна методика, сучасні німецькі програми і авторські розробки, заняття нім.мовою, жваво,активно, продуктивно. Заняття: індивідуально і міні-групиПрацюю викладачем і керівником департаменту корпоративного, тому розумію і потреби дитини і цілі бізнесмена.Пройшла ряд бізнес-тренінгів, в 2015 роки виступала експертом і перекладачем у спільному проекті Австрійської та Київської торговельно-промислових палат.Готувала до переїзду на ПМЖ, складання міжнародних іспитів, ЗНО та інше.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Німецька мова, Рівень B1-B2

Марина - це кваліфікований та талановитий педагог. Вона подає той матеріал, який треба, на заняттях немає нічого зайвого. Уроки насичені, цікаві, кожна вправа є правильно і влучно підібраною. Репетитор надзвичайно відчуває учня, має індивідуальний підхід. Я маю на меті скласти екзамен з німецької на рівень B2, який має відбутися в квітні - я думаю, що завдяки заняттям з Мариною в мене все вийде. Дякую компанії за підбір репетитора, буду обов`язково ще звертатись!

Христина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 07.04.2017


Схожі анкети