Анастасія

Анастасія І.

id: 13995

Місто:

Дніпро

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Дніпропетровська обл., Дніпро, ж/м Тополя-2, Тополь 2 дом 12

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара (2020)

Ступінь:

бакалавр

Я - викладач англійської мови для дітей дошкільного віку та учнів молодших та старших класів. Для кожної вікової групи у мене індивідуальна програма, але, невід'ємною і основною частиною всього навчального процесу є-відеоматеріал! Англійські мультики, фільми, серіали, пісні з англійськими субтитрами. Таким чином учні закріплюють свою словникову базу і наочно знайомляться з граматичними конструкціями. Учень задіює свої знання і навички, безпосередньо, в процесі навчання, він бачить, що все їм отримані знання не лежать тяжким багажем на задвірках пам'яті, а застосовуються на практиці. Такий підхід швидше адаптує слух під англійську мову і розвиває інтуїтивне розуміння мови (а не змушує витрачати час на дослівний переклад кожного речення, ніж, досить часто, грішать шкільні програми)
мультимедійний матеріал який я використовую при роботі: Kids123, English for children, Super Simple learning, Gogo adventure with english. (А так само мультики з англійської озвученням і англійськими субтитрами, напимер: Alice in wonderland, Pig Peppa, Word World і т. Д.)
Література, яку я використовую, це-адаптовані казки англійською та додатковий матеріал (для учнів молодших класів): "Family and Friends" (спільна продукція від видавництва "Релод" і "Oxford University Press"), "The Express Picture" (для поповнення словникового запасу), "Foward Englis", "Gogo Loves English"

Заняття проводяться індивідуально, вдома у викладача, за адресою: Тополь 2
Вартість занять: 1 година-80 грн.
ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ - 40 грн.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Ольга
Ольга

Досвід: більше 2 років

Ставка: 90 грн/год

Предмети: Англійська мова

Катерина
Катерина

Досвід: більше 2 років

Ставка: 70 грн/год

Предмети: Англійська мова