Репетитор - Марта П. id: 1421

Марта П.

140 грн/год
140 грн/год

Репетитор - біологія- (консультації, практичні, лабораторні, задачі) Проводжу он-лайн заняття. Готую до ЗНО з біології (досвід 9 років).

Марта П.

Репетитор - біологія- (консультації, практичні, лабораторні, задачі) Проводжу он-лайн заняття. Готую до ЗНО з біології (досвід 9 років).

Предмети

Біологія

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Львів, Сихівський, Сихів, Дністерська
Онлайн:
Так

Про себе:

Привіт) шукаю тих, хто шукає мене. Репетитор з біології - (консультації, практичні, лабораторні, задачі, підготовка до олімпіад, тести КРОК, завдання з ХІМІЇ). Проводжу заняття з біології для учнів 6-11 класів, також проводжу он-лайн заняття. Готую до ЗНО з біології (досвід 9 років).
Закінчила ЛНУ ім. І.Франка біологічний факультет, ступінь бакалавра та магістра. Учасниця і переможниця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Освіта:
Львівський національний університет імені Івана Франка, бакалавр, магістр,
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Мар‘яна П. id: 65266

Мар‘яна П.

Викладаю в університеті, півтори роки викладацького стажу. Біологія профільний предмет. Люблю її та навчу Вас також любити біологію.

140грн/год
Богдан В. id: 158973

Богдан В.

Репетитор з біології та хімії, студент ЛНМУ. Легко і доступно підготую до впевненої здачі іспитів, ЗНО/ДПА, контрольних та інших робіт. Перші два заняття - безкоштовні.

5
140грн/год
Ольга Р. id: 64483

Ольга Р.

Репетитор з біології, екології і хімії. Якісна та ефективна підготовка.

5
150грн/год
Микола Б. id: 126062

Микола Б.

Допомагаю з виконанням домашнього завдання та засвоєнням шкільної програми. Враховую рівень знань та вікові особливості кожного. Вмію налагодити контакт із ученицею. Відповідальний, комунікабельний за діалог з учнем/ученицею використовую різні форми роботи.

120грн/год
Максим С. id: 171489

Максим С.

Навчаюсь в Львівському медичному університеті імені Данила Галицького, на 4 курсі. Заняття завжди проходить цікаво та на позитивній ноті. Матеріал подаю легко і зрозуміло, гарно запам’ятовується)

150грн/год

Переглянуті репетитори

Вадим В.

300 грн/год

Всі переглянуті репетитори