Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадУніверситетські курсиПідготовка до вступу за кордонСпеціалізовані курси

Про себе:

Кандидат технічних наук, працюю в університеті. Займаюся репетиторством більше 6 років. Пропоную якісне, цікаве і доступне пояснення матеріалу. Програму навчання складаю для кожного учня індивідуально. Основне завдання проведених занять - отримати результат!

Відгуки клієнтів

Математика, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволена.

Математика, 7 - 9 класи

Ми задоволені вибором репетитора. Плануємо співпрацювати і в наступному навчальному році. Чудове пояснення матеріалу, чітко і зрозуміло. Репетитор враховує усі наші побажання. Рекомендуємо 100%.

Математика, 7 - 9 класи

Потребували індивідуальні заняття для доньки. Вивчення було поглибленне. Марія Михайлівна доступно пояснювала матеріал, на заняття донька ходила із задоволенням. Рекомендую.

Математика, 7 - 9 класи

Займалися з Марією Михайлівною певний період часу. Репетитор відразу знайшла спільну мову з сином-семикласником. Марія Михайлівна - привітливий, доброзичливий, вихований педагог. А найважливіше те, що дуже розумний та освічений репетитор, який дуже обізнаний у своєму предметі. Результат ми побачили навіть за короткий час. Знання з математики покращилися. Дякую компанії за репетиторів, адже ми працювали і з іншим репетитором з Вашої компанії. І ще плануємо шукати з англійської мови.

Математика, Підготовка до ЗНО

Марія Михайлівна - чудовий репетитор! Вона нам підійшла. Дуже хороші відгуки про неї. Дитині подобається займатися з Марією Михайлівною. Ніяких питань до неї немає. Репетитор знайшов спільну мову з моїм сином Тарасом, зміг зацікавити математикою, допомагає підготуватися до складання ЗНО. Дякуємо Вашій компанії за прекрасну роботу і репетитора!

Вища математика, Математичний аналіз, Університетські курси

Марія допомогла нам при вивченні складних тем у курсі вищої математики. Завдяки заняттям з нею був успішно складений іспит в університеті. Дякуємо Вашій компанії за допомогу у підборі репетитора.

Математичний аналіз

Садова Марія справжній професіонал своєї справи. Вона допомагала дочці по скайпу підготуватися до іспиту в університеті в Австрії. Дуже приємна людина. Лише позитивні відгуки, заслуговує найвищого балу. Ми залишилися задоволені, зберегли контакти Марії, і обов'язково будемо звертатися до неї в разі потреби. Дуже вдячні їй і компанії Букі.

Математика, Фізика, 7 - 9 класи

Марія Михайлівна гарний викладач і просто чудова людина, швидко порозумілася з моїм сином. Заняття були цікавими, нестандартними, деколи в ігровій формі. Співпрацею ми задоволені.

Вища математика, Університетські курси

Про репетитора можу залишити тільки найкращі відгуки. З нею займався мій онук Михайло, який давав їй високу оцінку. З його слів, є викладачі, які вже мають закінчену освіту, але на багато слабші, ніж Марія. Дякую вам та Марії за вашу роботу.

Математика, Підготовка до ЗНО

Марія Михайлівна - дуже гарний репетитор. Вона освічена, відповідальна, приємна людина. З моєю донькою відразу знайшла спільну мову. У школі значно підвищилися бали з математики. Займаємося з педагогом до сих пір. Ваша компанія працює швидко та організовано.

Математика, 7 - 9 класи

Марія Михайлівна займалась математикою з моєю дитиною. Як викладач вона компетентна, добре володіє матеріалом, знайшла спільну мову з дитиною, відповідально готувалась до занять. Дякуємо за Вашу роботу!

Математика, Підготовка до ЗНО

Марія Михайлівна готує нашу доньку до здачі ЗНО з математики. Вона прекрасний педагог. Вміє зацікавити предметом. Знання доньки покращилися, це дуже помітно по оцінкам. Донька дуже задоволена репетитором та з радістю займається. Крім того, вона дуже приємна та ввічлива людина. Рекомендуємо!

Математичний аналіз, Університетські курси

Коли син навчався на першому курсі, то мав проблеми з "математичним аналізом" . Ми звернулися до Марії Михайлівни, яка нам допомогла. Це відповідальна людина та компетентний педагог у питаннях математики. Вона знайшла підхід до студента, змогла пояснити складні речі простими словами. Бажаємо успіхів репетитору!

Математика, Підготовка до ЗНО

З Марією Михайлівною почали заздалегіть готуватись до ЗНО. Говорити про результат ще рано, але бачу, що дитина моя задоволена. Каже, що репетитор спокійна, урівноважена. Доступно пояснює матеріал. За урок встигають пройти багато матеріалу. Якщо потрібно, то розбирають декілька уроків одну тему. Поки мене та дитину все влаштовує.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Марія С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Математика
 2. Фізика
 3. Вища математика
 4. Математичний аналіз
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Університетські курси
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Спеціалізовані курси
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети Львів

200 грн/год

Показати профіль

200 грн/год

4.9

Показати профіль

180 грн/год

5

Показати профіль

200 грн/год

4.9

Показати профіль

180 грн/год

Показати профіль

200 грн/год

Показати профіль