Оксана А.

id: 14621

Місто:

Харків

Предмети:

Англійська мова, Іспанська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Підготовка до школи, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Шкільна програма 5-9 класи, Рівень А1-А2

Місця проведення занять:

У репетитора: Харківська обл., Харків, Метро Спортивна, Фесенковский в.Защитников Украины

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (2016)

Ступінь:

бакалавр

Доброго дня.

Пропоную свої послуги репетитора з іноземних мов (англійська, іспанська мови).
Про себе:
Маю профільну освіту викладача і перекладача, закінчила кілька спеціалізованих курсів зарубіжних університетів. Працювала в США, а також викладала англійську в міжнародному таборі в Туреччині.

Досвід роботи - 6 років, займаюся тільки з підлітками і дорослими, бо використовую виключно усвідомлений підхід до вивчення мови. Пишаюся тим, що 95% моїх студентів приходять до мене на заняття за рекомендацією моїх колег і колишніх учнів і відвідують заняття з задоволенням до досягнення бажаного результату.

Викладаю курс загальної англійської мови, англійська для роботи, подорожей, успішно готую до іспитів (вузівським, ДПА, ЗНО, TOEFL).

Займаючись зі мною, будьте готові до виконання домашніх завдань. Я, як і інші професійні викладачі іноземних мов, не вірю в відчутний результат після одного заняття або пари занять в місяць, тим більше без якої-небудь підготовки до уроку. За роки практики мої студенти переконалися, що оволодіння мовою потребує часу і зусиль, інакше всі б говорили на сотні мов завдяки книгам N-ський за 10 хвилин.

Завжди прислухаюся до ваших потреб і роблю упор на той аспект мови, який найбільше потрібний студенту. Програма навчання також будується у відповідності з пробілами в знаннях і побажань учнів.

Легко знаходжу підхід до студентів різного віку.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Світлана
Світлана

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Французька мова

Наталія
Наталія

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова