Христина К.

id: 14628

Місто:

Київ

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова, Польська мова

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Репетитор для дітей, TestDaF, DSD, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет (2011)

Ступінь:

Магістр

Дорогі друзі!
Мій досвід пов'язаний не тільки з викладанням іноземних мов. У мене є досвід роботи в найпрестижніших міжнародних організаціях: OSCE, Amnesty International Peace Corps, та ін.
У мене є розробки власних курсів, серед яких особливим попитом серед ділових людей користується "Курс ділової англійської мови". Свою мовну компетенцію підтвердила, у мене є відповідні сертифікати і право перекладів з нотаріальним засвідченням. На даний момент у мене достатньо досвіду і мені подобається ділитися ним.
Мені доставляє величезне задоволення бачити, як мої учні вступають до омріяних вишів, що у них є можливість скоротити навчання іноземної мови і домагатися того, чого вони хочуть.
Я люблю свою роботу =)
Займаюся тільки по Skype.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Англійська мова. Оцінка: 5+

З Христиною Кельті я займаюся ще з жовтня. І я продовжую займатися саме з цим викладачем, бо мені дуже до вподоби як проходять уроки. Більше часу репетитор приділяє саме розмовній мові, що для мене є найважливішим. З англійської мови я маю певний рівень, по моїм розрахункам між А2 і В1. Але я хочу розвиватися та покращити свою вимову. Тому дуже рекомендую мого вчителя англійської для тих, хто бажає поширити та покращити свої знання швидко та якісно!

Христина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Коментарі