Репетитор англійської мови, німецької мови, польської мови – Христина К.

Христина К.

id: 14628

Місто:

Київ

Предмети:

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Підготовка до ЗНО, TOEFL, IELTS, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate), Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency), Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Репетитор для дітей, TestDaF, DSD, Граматика, Рівень А1-А2, Рівень B1-B2, До співбесіди в посольстві, Співбесіда на карту поляка, Рівень C1-C2

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет (2011)

Ступінь:

Магістр


Дорогі друзі! Мій досвід пов'язаний не тільки з викладанням іноземних мов. У мене є досвід роботи в найпрестижніших міжнародних організаціях: OSCE, Amnesty International Peace Corps, та ін. У мене є розробки власних курсів, серед яких особливим попитом серед ділових людей користується "Курс ділової англійської мови". Свою мовну компетенцію підтвердила, у мене є відповідні сертифікати і право перекладів з нотаріальним засвідченням. На даний момент у мене достатньо досвіду і мені подобається ділитися ним. Мені доставляє величезне задоволення бачити, як мої учні вступають до омріяних вишів, що у них є можливість скоротити навчання іноземної мови і домагатися того, чого вони хочуть. Я люблю свою роботу =) Займаюся тільки по Skype.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

З Христиною я займаюся ще з жовтня. І я продовжую займатися саме з цим викладачем, бо мені дуже до вподоби як проходять уроки. Більше часу репетитор приділяє саме розмовній мові, що для мене є найважливішим. З англійської мови я маю певний рівень, по моїм розрахункам між А2 і В1. Але я хочу розвиватися та покращити свою вимову. Тому дуже рекомендую мого вчителя англійської для тих, хто бажає поширити та покращити свої знання швидко та якісно!

Христина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 07.04.2017


Англійська мова, Носій мови

Шукав репетитора для перевірки дисертаційної роботи на англійській мові. Залишився дуже задоволений професіоналізмом, відповідальністю та надзвичайно високим рівнем знань англійської мови у Христини. Вона справилася з цим завданням дуже якісно та оперативно, і заслуговує на найвищу оцінку. При потребі в майбутньому буду звертатися тільки до Христини. Рекомендую.

Валентин (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети

Олександрина
Олександрина

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Японська мова

Показати профіль
Катерина
Катерина

Досвід: більше 2 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Французька мова, Іспанська мова

Показати профіль
Юлія
Юлія

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Японська мова

Показати профіль
Євгеній
Євгеній

Досвід: менше 1 року

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова

Показати профіль
Лоліта
Лоліта

Досвід: більше 10 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Англійська мова, Сербська мова, Хорватська мова

Показати профіль