Еліс

Еліс Д.

id: 14857

Місто:

Чернігів

Предмети:

Англійська мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, TOEFL, IELTS, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, GMAT, GRE, Ділова та бізнес мова, Підготовка до вступу за кордон, Граматика, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

На виїзді:

Чернігівська обл., Чернігів:

Деснянський (Дитинець, Третяк, Передгороддя, Окольний град, Бобровиця, П'ять Кутів, Ялівщина, Ковалівка, Кордівка, ЗАЗ, Березки)

Новозаводський (Астра, Забарівка, Західне, Зарічний, Коти, Червоний Хутор, Лісковиця, Подусівка Стара, Подусівка Нова, Пролетарський Ліс, Чорториївські Яри, Шерстянка, Масани, Жавинка)

У репетитора: Чернігівська обл., Чернігів, Дитинець, Центр

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

UETS (2001)

Ступінь:

Consulting

Вітаю!
Жила в Америці, працювала в Міжнародній Школі і викладала на курсах в Києві. Зараз як приватний репетитор. Любима своїми учнями і підтримую дружні стосунки з ними. Можу допомогти і Вам! :-)

Диплом, безліч курсів і спілкування з американцями на постійній основі. Вони - мої друзі, тому English може стати Your Big Friend також.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Англійська мова

25.03.2017

Еліс- дуже гарний репетитор. Ми займаємося з нею вже більше п'яти місяців. Значно підвищився рівень знань з англійської мови, збагатилася лексика, багато часу приділяємо розмовним темам. Заняття проходять доступно, цікаво та зрозуміло. Дякую Вашій компанії за роботу!

Олександр (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Англійська мова, Шкільна програма 5-9 класи

18.03.2017

Дитина значно підвищила знання, якщо на початку оцінка була 6 балів, то на даний момент 10 балів з англійської мови, завдяки репетиторові. Моя дочка завжди задоволена після уроків та в гарному настрої. Результатами задоволені. Тільки позитивні відгуки. Дякуємо компанії за швидку та організовану роботу.

Євгенія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Наталія
Наталія

Досвід: більше 10 років

Ставка: 80 грн/год

Предмети: Англійська мова