Репетитор української мови, англійської мови, світової літератури – Іванна Шкабура

Схожі анкети

Борис
Борис

Досвід: більше 10 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова

Віра
Віра

Досвід: більше 3 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова, Молодші класи, Няня для дітей

Шкабура Іванна Іванівна

Місто:

Рівне

Предмети:

Українська мова та література, Англійська мова, Світова література

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Підготовка до школи, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика, Репетитор для дітей, Рівень B1-B2 (Intermediate), Репетитор для початківців, Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Місця проведення занять:

На виїзді:

Рівненська обл., Рівне:

Північний (Мокрий)

У репетитора: Рівненська обл., Рівне, Північний, вул. Шухевича, 2, кв. 254

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Національний університет «Острозька академія» (2014, 2015, 2016)

Ступінь:

бакалавр романо-германської філології, бакалавр спеціальності "українська мова і література", магістр спеціальності "українська мова і література"

Закінчила лінгвістичний ліцей з поглибленим вивченням англійської мови, у 2011 році вступила до Національного університету "Острозька академія" на гуманітарний факультет, спеціальність "українська мова і література", участь у Міжнародній обмінній канадсько-українській програмі "Канада. Світ. Молодь" (6 місяців), (м. Садбері, провінція Онтаріо, Канада); пізніше паралельно здобула ступінь бакалавра романо-германської філології разом із вищезазначеною освітою. Отримавши дві вищих неповних освіти, вступила до магістратури за спеціальністю "українська мова і література". Більше року працювала репетитором з англійської мови, української мови, готувала учнів до ЗНО, ДПА, а також займалася зі студентами різних спеціальностей, сприяючи покращенню рівня їх мовленнєвих та письмових здібностей. Працювала коректором різних видань, перекладацькою діяльністю, а також педагогічною (Острозький ліцей із посиленою військовою підготовкою). Працюю з людьми різного віку, хотілося б спробувати себе у роботі з дітками.
Зараз працевлаштована у ПП "Zoom Support" інженером з програмного забезпечення комп'ютерів.
Рівень володіння мовами: англійська (вільна, розмовна), німецька (початковий рівень), польська (початковий рівень), російська (вільна).
Бажаю працювати з усіма, хто потребує допомоги у вивченні української мови і літератури, англійської мови, світової літератури.
Хобі - читання, коректура, написання власних текстів.

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Борис
Борис

Досвід: більше 10 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова

Віра
Віра

Досвід: більше 3 років

Ставка: 60 грн/год

Предмети: Англійська мова, Молодші класи, Няня для дітей