Репетитор - Оксана В. id: 1519

Оксана В.

120 грн/год
120 грн/год

Оксана В.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:

Івано-Франківськ:

Пасічна, Кант, Княгинин, Бам, Городок, Опришівці, Старе місто, Центр, Рінь, Микитинці, Угорники, Майзлі, Брати, Будівельників, Позитрон, Кішлак, Каскад, Крихівці, Калинова слобода, Гірка, Софіївка

У викладача:
Івано-Франківськ, Бам, Городок, вул.Мазепи 45
Онлайн:
Ні

Про себе:

Освіта:
, , 2017
Вік:
Досвід:
менше 1 року

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ярина К. id: 180107

Ярина К.

Привіт, мене звати Ярина, я навчаюсь у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на вчителя початкових класів. Я молода, креативна та надхненна людина, яка має велике бажання працювати з дітьми та навчати їх, оскільки кожна дитина особлива та є майбутнім нашої країни.

120грн/год
Денис Т. id: 148997

Денис Т.

Використовую комунікативний метод під час уроків. Займаюся репетиторством понад 1 рік. Викладаю школярам 1-6 класів. На заняттях використовуємо різного формату завдання – аудіо, відео + багато практичних завдань. Перше пробне заняття безкоштовне. Індивідуально з вами визначимо ваш рівень та сформуємо програму вивчення. Чекаю на вас на заняттях.

120грн/год
Юлія С. id: 101851

Юлія С.

Люблю читати, в'язати гачком, подорожувати, проводити час з донькою, відвідувати концерти класичної музики, займатися спортом.

150грн/год
Марія Г. id: 77830

Марія Г.

Буду рада допомагати з вивченням англійської мови.

120грн/год
Ілона К. id: 152162

Ілона К.

Навчаюсь на факультеті іноземних мов, працюю у клубі англійської мови для дітей.

120грн/год

Переглянуті репетитори

Оксана О.

120 грн/год

Всі переглянуті репетитори