Репетитор уроків гри на гітарі – Сніжана С.

Сніжана С.

id: 15210

Місто:

Київ

Предмети:

Гра на гітарі

Ставка:

150 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Репетитор для дітей, Репетитор для початківців, Базовий рівень

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Дорогожичі, Олени Теліги 23

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Львівське музичне училище ім. С. П. Людкевича (2014)

Ступінь:

Молодший спеціаліст

Дипломи, відзнаки та інше:

Диплом молодшого спеціаліста, Львівське музичне училище ім. С. П. Людкевича, кваліфікація викладач, артист
Диплом II ступеня
Диплом відзнаки

Володію грою на класичній та акустичній гітарі. Працюю в стилях fingerstyle, jazz, академічна музика. У всьому шукаю сучасний, творчий та креативний підхід. Вже на першому занятті Ви зіграєте свою першу мелодію. Займаюся музикою вже 12 років: спочатку музична школа, потім музичне училище, а зараз - академія. На основі цього я сформувала свою методику викладання. Займаюся з учнями різного віку та з різними навиками гри. Заняття проводяться у мене або онлайн (skype).

Блоги користувачаВсі блоги користувача

Одними з найактуальніших питань для музикантів є: "Як ефективно організувати самостійні заняття?", "Як за короткий проміжок часу досягнути максимального результату?", "Основні принципи підвищення особистої продуктивності?". У цій статті я поділюся своїм досвідом та розкажу як правильно займатися на гітарі. Вся інформація, що сьогодні прозвучить є перевіреною та з успіхом застосовується в моїй практиці!

Музична школа, самоосвіта, репетитор... є багато варіантів музичного розвитку! Що підійде саме Вам або Вашій дитині? Як зробити свій вибір правильним та ефективним? Давайте разом спробуємо з цим розібратися! Я опишу всі плюси та мінуси кожного з шляхів! Рішення за Вами!

Знайти хорошого викладача гітари - завдання з непростих, але все ж я виділила кілька критеріїв, які допоможуть вам при виборі!

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Микита
Микита

Досвід: більше 5 років

Ставка: 150 грн/год

Предмети: Гра на гітарі