Репетитор румунської мови – Лакрімьоара К.

Лакрімьоара К.

id: 15217

Місто:

Чернівці

Предмети:

Ставка:

100 грн/год

Досвід:

більше 3 років

Рівні:

Розмовна мова, До співбесіди в посольстві, Репетитор для початківців, Ділова та бізнес мова, Носій мови, Підготовка до вступу за кордон, Граматика

Місця проведення занять:

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича (2017)

Ступінь:

Спеціаліст


Викладач і носій румунської мови з досвідом роботи і підготовкою людей різного віку і рівнів мови. Заняття проходять у зручний для Вас час. Індивідуальний підхід до кожного учня. Викладаю людям, які бажають використовувати цю мову для бізнесу, навчання, роботи. Підготовка до співбесіди на отримання румунського громадянства. Заняття побудовані на основі сучасних матеріалів. Доступна форма подання матерiалу. Цікаві та продуктивні уроки! Спрямована на результат.

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Румунська мова, До співбесіди в посольстві

Румунську мову я вивчаю по скайпу з Лакрімьоарою Миколаївною. З усіх викладачів, з якими я працювала, цей учитель мені найбільше подобаються, адже заняття інформативні, матеріал подається доступно і на достойному рівні.

Мар'яна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 08.05.2017


Румунська мова, Репетитор для початківців

Мала бажання вивчити румунську мову, тому і звернулася за допомогою до Вашої компанії. З Лакрімьоарою Миколаївною займаюся до сих пір. Заняття проходять по скайпу. Репетитор вихований, пунктуальний, комунікабельний, знавець свого предмету. Уже можу висловити власну думку румунською мовою. Ваша компанія працює чудово!

Юлія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 28.04.2017


Схожі анкети