Репетитор - Наталія С. id:15465

«Закінчила ЗДМУ з відзнакою, маю досвід репетиторства 5 років, моя головна мета - навчити ТЕБЕ вчитися, а не зубрити. Повір, це реально!»

250 грн/год

Наталія С.

id: 15465

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Запорізький державний медичний університет

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

2019

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 10 - 11 класи Підготовка до ДПА (9 клас) 7 - 9 класи 5 - 6 класи Університетські курси

Про себе

Привіт! Давай знайомитись, мене звуть Наталія. Я випускниця Запорізького Державного Медичного Університету та за сумісництвом репетитор з біології та генетики. ЗНО по біології здала на 200 балів, і так це цілком реально! Дуже люблю навчати і допомагати учням у досягненні їхньої мрії. Я вважаю, що головна мета репетитора це навчити учня вчитися (не зубрити, а розуміти матеріал) та полюбити предмет. В своїй практиці я використовую декілька схем викладання, тому знайду підхід до кожного. Навчу писати круті та інформативні конспекти, на уроках закріпляю всю подану інформацію за допомогою схем, відео, малюнків. Маю власні напрацювання та розроблені уроки, які систематично оновлюю. Адже, ваші посмішки та успіхи - це моє натхнення!

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

4 відгуків з середньою оцінкою 5

Біологія, Підготовка до ЗНО

Займаємося по скайпу! Інформація подається в дуже хорошому форматі, таблиці, завдання...перевірка знань! Наталя вміє знаходити підхід до учнів, дуже приємна в спілкуванні! Оцінки в школі покращилися, з'явився інтерес до предмету! Дуже рекомендую!

Біологія, Анатомія, Університетські курси

Наталія Сидоренко - це висококваліфікований викладач, який може пояснити Анатомію та Фізіологію для студентів, які навчаються у медичних коледжах інших країн. Заняття з Наталією Сидоренко допомогли мені підвищити результати іспитів та здобути академічну впевненість. Я настійно рекомендую її як відмінного викладача в областях мікробіології, біології, анатомії, фізіології. Я студент одного з іноземних медичних коледжів. Знання Наталії Сидоренко англійської термінології допомогли мені краще зрозуміти навчальний матеріал. Робота з Наталією Сидоренко допомогла мені скласти головний і заключні іспити з анатомії та фізіології людини з найвищими балами. Наталія Сидоренко - експерт-педагог, який дуже добре вміє викладати та пояснювати предмет. Дуже рекомендую її студентам з України та інших країн.

Відповідь:

Ольга, з Вами займатися одне задоволення! Мені приємно читати такі теплі слова про мою роботу.

Біологія, Генетика, 10 - 11 класи

Скористалася сайтом для пошуку репетитора і ментора з біології, для підготовки до іспитів і написання наукової роботи в Австрії. Хочу подякувати Наталію Сидоренко (Запоріжжя) за персональний підхід до навчання, за шикарні конспекти з таблицями і зображеннями до кожної теми! Свою наукову роботу по генної хірургії я написала на «Відмінно». Спасибі вам.

Біологія, Підготовка до ЗНО

Наталія Миколаївна відмінний репетитор. Мені сподобалося з нею займатися. Вона відмінно подає матеріал, вміє зацікавити предметом. Залишилася дуже задоволена роботою Наталії Миколаївни.

Відповідь:

Дякую за таку високу оцінку моєї роботи.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

В статті поданий матеріал, який допоможе учневі краще зрозуміти теми : Тип Плоскі черви, Тип Круглі черви та Тип Кільчасті черви.

У статті подані основні приклади функції білків, які виносяться на ЗНО з біології та поради щодо їх вивчення

Огляд відділів Зелені, Бурі, Червоні та Діатомові водорості

Схожі анкети Запоріжжя

Світлана І.

Репетитор з біології, готую до ЗНО, іспитів у ВНЗ

5
200грн/год

Тетяна Т.

Обрали біологію як предмет ЗНО? Готуєтесь до олімпіади з біології? Хотіли б покращити свої знання з предмету? Тоді Вам до мене)))

200грн/год

Лілія М.

Маю більше 30 ти років педагогічного стажу, люблю навчати дітей!

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Наталія С. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Запоріжжя і проводить заняття з таких предметів:

  1. Біологія
  2. Генетика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • 10 - 11 класи
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Університетські курси
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 250 грн/год.