Репетитор - Володимир Ц. id: 16088

Володимир Ц.

200 грн/год
200 грн/год

Індивідуальний підхід до кожного учня, пояснення матеріалу простою і доступною мовою, допомога в підготовці домашнього завдання, випереджаюче навчання.

Володимир Ц.

Індивідуальний підхід до кожного учня, пояснення матеріалу простою і доступною мовою, допомога в підготовці домашнього завдання, випереджаюче навчання.

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ДПА (9 клас)
Підготовка до олімпіад
10-11-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Займаюся із учнями 5-11 класів. Індивідуальний підхід до кожного учня, пояснення матеріалу простою та доступною мовою, допомога у підготовці домашніх завдань, випереджальне навчання. На заняттях насамперед визначаю основні проблеми учня та працюю з їх усуненням. Враховую психологічні та вікові особливості учня, вибираючи для кожного індивідуальний темп навчання, спосіб подачі матеріалу та його зміст, використовую додаткову літературу.
Заняття 150 грн/година
Підготовка до ЗНО 200 грн/год.

Освіта:
Криворізький державний педагогічний університет, магістр, 2018
Вік:
18-25
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Ольга К. id: 172103

Ольга К.

Вчитель з багаторічним досвідом роботи допоможе учню пізнати предмет математика , заповнити прогалини.

200грн/год
Юлія Н. id: 36398

Юлія Н.

Допоможу вашій дитині зрозуміти і полюбити математику. Намагаюся пояснювати доступно і зрозуміло. Маю індивідуальний підхід до кожного зі своїх учнів.

4.9
250грн/год
Оксана Г. id: 143500

Оксана Г.

Доброго дня! У «професійному» житті я – учитель інформатики та математики.

250грн/год
Алла Є. id: 174253

Алла Є.

Все життя працюю в школі. Моє селище розташоване на березі Каховського водосховища, якого вже немає.1 вересня 2022року, в результаті прильоту з Єнергодара, зруйновано мій будинок. Вимушено переїхали. Зараз проживаємо в живописному місці. Не вистачає спілкування з дітьми. Мені дуже подобається працювати з дітьми.

200грн/год
Дар'я В. id: 5946

Дар'я В.

Випадкові люди дуже рідко затримуються в професії вчитель, так як ця професія вимагає кропіткої праці, величезного терпіння та любові до дітей.

5
200грн/год

Переглянуті репетитори

Сабіна С.

Закінчила Київський національний університет ім. Тараса Шевченка - іноземні мови: французька, італійська, англійська мови. Проходила практику в Оксфордському університеті і нині викладаю в Оксфордському коледжі. Мною були написані методики "Вивчення англійської мови легко", "Граматика для початкiвцiв", "Iталiйська граматика". Викладаю 15 років.

500 грн/год

Всі переглянуті репетитори