Репетитор - Фаіна Г. id:1611

«Репетитор з німецької мови. Для дітей та дорослих. Підготовка до екзаменів/шкільна програма.»

300 грн/год

Фаіна Г.

id: 1611

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський університет імені Бориса Грінченка

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2017

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до олімпіад Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 Рівень B1-B2 Рівень C1-C2 TestDaF, DSD

Про себе

2013 - успішно склала екзамени з німецької мови та отримала мовний диплом (Deutsches Sprachdiplom).

2014 - мовна практика у Німеччині.

З 2017 року працюю в німецькій компанії.
Працюю з учнями різного віку - 1-11 клас.
В роботі надаю перевагу матеріалам німецьких видавництв.
Використовую комплексний підхід до навчання - мікс живої лексики та граматики з аудіо- та відеоматеріалами.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Німецька мова, 7 - 9 класи

Покращились знання завдяки Фаїні Олександрівні. Навіть з’явилась велика зацікавленість до предмету. Дитина просто в захваті.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дитина продовжує займатись з репетитором. Нам все підходить, тому рекомендуємо іншим учням.

Німецька мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Викладачем дуже задоволена !!!

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Дуже задоволені роботою Фаїни. У нас дитина з особливостями в спілкуванні з незнайомими людьми, ми не були впевнені, що хто-небудь зможе з ним займатися взагалі. Фаїна з першої зустрічі знайшла з онуком контакт, і цей контакт зберігався весь період занять.

Німецька мова, 7 - 9 класи

З Фаіною Олександрівною займалися ми не довго, але репетитор нам дуже допомогла!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Роботою Фаіни Олександрівни задоволені повністю. Дочка з задоволенням вивчає мову і іншого викладача не розглядає принципово. Оцінка роботи за шкалою 0-5 безперечно 5.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Фаіна Олександрівна займалася з моєю дитиною німецькою мовою. Ми просто в захваті від викладача. По-перше, вона дуже швидко знайшла спільну мову з дитиною, що не просто вдається іншим. По-друге, уже за короткий період часу був помітний колосальний результат у вивченні іноземної мови. По-третє, усі заняття проходили системно і методично обгрунтовано. Рекомендуємо всім Фаіну Олександрівну.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Шукала репетитора з німецької мови для своєї доньки. На сайті підібрали Фаіну Олександрівну. Дитині вона дуже сподобалася. Заняття були продуктивними. Фаіна Олександрівна - гарний вчитель.

Німецька мова, 7 - 9 класи

На жаль, мій син Андрій недовго займався з Фаіною Олександрівною, бо в нас змінилися певні обставини. Але за ті проведені заняття, я можу сказати, що Фаїна Олександрівна - дуже гарний репетитор. Вона відразу знайшла контакт з сином. Займатися було з педагогом легко та цікаво. Ваша компанія працює швидко та організовано!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дитина вчиться в 7 класі. Німецький починали вчити з нуля. Заняття з Фаїною Олександрівною цікаві та ефективні. Оцінки в школі покращилися. Ми і дитина результатом задоволені. Можу рекомендувати даного репетитора.

Німецька мова

Моїй доньці Яні надзвичайно подобається займатися німецькою мовою. Це найкращий репетитор! Хоча Фаіна Олександрівна дуже молода, вона гарний і досвідчений педагог. У неї дуже сучасні методи: вивчають мову за допомогою нових текстів, аудіозаписів, аудіювання... Одним словом, моїй донечці, яка вже перейшла у 8 клас, заняття дуже подобаються. Вона вивчає мову із величезним задоволенням. Ми вдячні і Фаіні Олександрівні за ці уроки, і компанії Букі.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Німецьку мову моя донька Марія почала вивчати разом з Фаїною Олександрівною від самого початку. Вони швидко знайшли спільну мову, дитині предмет давався легко і вона із задоволенням готувалася до уроків. Єдине, чого мені не вистачало, це підручника та робочого зошита, щоб дитина могла повторити матеріал, а я переглянути те, що вона вчить.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Роботою репетитора і компанії задоволені. Репетитор завжди приходить вчасно, пунктуальна. Мої прохання завжди виконує, в роботі проявляє активність і зацікавленість. Донька Єва (5 клас) завжди з нетерпінням чекає занять з цим репетитором. Вносить ініціативно пропозиції в роботу.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Фаїна Олександрівна буде знахідкою для кожного учня! Цей репетитор просто чудо. Вона дуже уважна до учня, вміє пояснити, зацікавити. Моя донька закінчили 7-й клас з оцінкою в другому семестрі 10 баллів, хоча в першому було тільки 4. І все це завдяки Гармаш Фаїні! Ми продовжуємо займатися з викладачем та рекомендуємо її кожному учневі!

Німецька мова, 7 - 9 класи

У моєї дочки Лізи (2 клас) дуже хороше враження від занять з Фаїною Олександрівною. Заняття проходять динамічно і цікаво, головне, що дитина із задоволенням вивчає німецьку мову.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дуже здібний викладач, вдалось досягли поставленої мети. Я мала лише початковий рівень, а зараз володію необхідним розмовним рівнем. На даний час продовжуємо займатись. Спокійна, відповідальна людина. Роботою компанії задоволені.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Блоги користувача

Поняття, про які не потрібно забувати під час роботи з людьми. Відносини на паралелі "батьки-вчителі-учні".

Схожі анкети Київ

200грн/год

Leo L.

Викладач, репетитор німецької мови та англійської мови. заняття по всім рівням Pädagogische Hochschule Vorarlberg . НПУ імені М. П. Драгоманова.

4.8
300грн/год

Галина Р.

30-ти річний стаж викладання, вчитель англійської та німецької мов вищої категорії

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Фаіна Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • TestDaF, DSD
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.