Предмети:

Досвід:

більше 5 років

Місто:

Місця занять

В учня:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський університет імені Бориса Грінченка (2017)

Ступінь:

бакалавр

Рік закінчення:

2017

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до олімпіадРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2Рівень B1-B2Рівень C1-C2TestDaF, DSD

Про себе:

2013 - успішно склала екзамени з німецької мови та отримала мовний диплом (Deutsches Sprachdiplom).

2014 - мовна практика у Німеччині.

З 2017 року працюю в німецькій компанії.
Працюю з учнями різного віку - 1-11 клас.
В роботі надаю перевагу матеріалам німецьких видавництв.
Використовую комплексний підхід до навчання - мікс живої лексики та граматики з аудіо- та відеоматеріалами.

Відгуки клієнтів

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Дуже задоволені роботою Фаїни. У нас дитина з особливостями в спілкуванні з незнайомими людьми, ми не були впевнені, що хто-небудь зможе з ним займатися взагалі. Фаїна з першої зустрічі знайшла з онуком контакт, і цей контакт зберігався весь період занять.

Німецька мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

Викладачем дуже задоволена !!!

Німецька мова, 7 - 9 класи

З Фаіною Олександрівною займалися ми не довго, але репетитор нам дуже допомогла!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Фаіна Олександрівна займалася з моєю дитиною німецькою мовою. Ми просто в захваті від викладача. По-перше, вона дуже швидко знайшла спільну мову з дитиною, що не просто вдається іншим. По-друге, уже за короткий період часу був помітний колосальний результат у вивченні іноземної мови. По-третє, усі заняття проходили системно і методично обгрунтовано. Рекомендуємо всім Фаіну Олександрівну.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Роботою Фаіни Олександрівни задоволені повністю. Дочка з задоволенням вивчає мову і іншого викладача не розглядає принципово. Оцінка роботи за шкалою 0-5 безперечно 5.

Німецька мова, Молодші класи 1-4

Шукала репетитора з німецької мови для своєї доньки. На сайті підібрали Фаіну Олександрівну. Дитині вона дуже сподобалася. Заняття були продуктивними. Фаіна Олександрівна - гарний вчитель.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дитина вчиться в 7 класі. Німецький починали вчити з нуля. Заняття з Фаїною Олександрівною цікаві та ефективні. Оцінки в школі покращилися. Ми і дитина результатом задоволені. Можу рекомендувати даного репетитора.

Німецька мова, 7 - 9 класи

На жаль, мій син Андрій недовго займався з Фаіною Олександрівною, бо в нас змінилися певні обставини. Але за ті проведені заняття, я можу сказати, що Фаїна Олександрівна - дуже гарний репетитор. Вона відразу знайшла контакт з сином. Займатися було з педагогом легко та цікаво. Ваша компанія працює швидко та організовано!

Німецька мова, 7 - 9 класи

Німецьку мову моя донька Марія почала вивчати разом з Фаїною Олександрівною від самого початку. Вони швидко знайшли спільну мову, дитині предмет давався легко і вона із задоволенням готувалася до уроків. Єдине, чого мені не вистачало, це підручника та робочого зошита, щоб дитина могла повторити матеріал, а я переглянути те, що вона вчить.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Роботою репетитора і компанії задоволені. Репетитор завжди приходить вчасно, пунктуальна. Мої прохання завжди виконує, в роботі проявляє активність і зацікавленість. Донька Єва (5 клас) завжди з нетерпінням чекає занять з цим репетитором. Вносить ініціативно пропозиції в роботу.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Дуже здібний викладач, вдалось досягли поставленої мети. Я мала лише початковий рівень, а зараз володію необхідним розмовним рівнем. На даний час продовжуємо займатись. Спокійна, відповідальна людина. Роботою компанії задоволені.

Німецька мова, 7 - 9 класи

У моєї дочки Лізи (2 клас) дуже хороше враження від занять з Фаїною Олександрівною. Заняття проходять динамічно і цікаво, головне, що дитина із задоволенням вивчає німецьку мову.

Німецька мова

Моїй доньці Яні надзвичайно подобається займатися німецькою мовою. Це найкращий репетитор! Хоча Фаіна Олександрівна дуже молода, вона гарний і досвідчений педагог. У неї дуже сучасні методи: вивчають мову за допомогою нових текстів, аудіозаписів, аудіювання... Одним словом, моїй донечці, яка вже перейшла у 8 клас, заняття дуже подобаються. Вона вивчає мову із величезним задоволенням. Ми вдячні і Фаіні Олександрівні за ці уроки, і компанії Букі.

Німецька мова, 7 - 9 класи

Фаїна Олександрівна буде знахідкою для кожного учня! Цей репетитор просто чудо. Вона дуже уважна до учня, вміє пояснити, зацікавити. Моя донька закінчили 7-й клас з оцінкою в другому семестрі 10 баллів, хоча в першому було тільки 4. І все це завдяки Гармаш Фаїні! Ми продовжуємо займатися з викладачем та рекомендуємо її кожному учневі!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Блоги користувача

Поняття, про які не потрібно забувати під час роботи з людьми. Відносини на паралелі "батьки-вчителі-учні".

Схожі анкети Київ

Вікторія П.

200 грн/год

5

Софія Ш.

200 грн/год

Татьяна Т.

200 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Фаіна Г. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Німецька мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до олімпіад
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2
 • Рівень B1-B2
 • Рівень C1-C2
 • TestDaF, DSD
Заняття проводяться в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.