Репетитор математики – Роман Б.

Місто:

Предмети:

Ставка:

300 грн/год

Досвід:

більше 10 років

Навчальний заклад:

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника (2010)

Ступінь:

магістр

Рівні:

Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Шкільна програма 10-11 класи

Місця проведення занять:


Займаюсь репетиторством із 2007 року. В основному готую учнів до здачі ЗНО, ДПА та математичних олімпіад. Основним своїм завданням вважаю, не заставити учня вивчити матеріал, а допомогти йому зрозуміти його. Більше 20 років займаюсь головоломками, а останніх 10 років Пазлспортом (розв'язування головоломок на швидкість або на пошук найкращого розв'язку), тому під час занять часто використовую супутні за темами головоломки.
Останні три роки багато часу приділяю онлайн освіті. Брав участь із провідними вчителями України та авторами шкільних підручників у запуску проектів підготовки до ЗНО: ПроЗНО та BeSmart. Крім особистих зустрічей і живих занять, постійно використовую додаткові ресурси такі як: онлайн уроки, тести, додаткові матеріали.
Стараюсь бути для учня не просто вчителем, а другом. В такому форматі простіше досягнути бажаного результату, адже результат учня - це моє лице та репутація.

Як відбувається навчання?
1. Перша зустріч. Знайомство та тестування учня. Визначаємо поточний рівень знань та теми, в яких учень не орієнтується. Домовляємось про графік занять та будуємо план вивчення всіх матеріалів. (2 год.)
2. Заняття відбуваються 2-3 рази на тиждень. В залежності від рівня знань учня, його навантаження іншими активностями та, наприклад, часу, що залишився до ЗНО. Заняття складаються із теорії (20-25%), практики (65-75%) та головоломок (5-10%).
3. Додаткові активності. Між основними заняттями даю учню список додаткових активностей, які потрібно пройти до наступного заняття: відеолекції, текстові матеріали, онлайн тести та завдання. Крім цього постійно веду з ним спілкування у Facebook, Viber або Skype на рахунок прогресу по даних активностях та відповідаю на питання, що виникають у процесі. Такий формат допомагає учню зберігати ритм навчання, якісніше отримувати знання та досягнути бажаного результату.
4. Раз на 2 тижні проводжу тестування у форматі ЗНО. Проводиться дистанційно. Відправляю учню завдання і перевіряю отримані відповіді. Це дає змогу орієнтуватись, який приблизно бал ЗНО отримає учень. При можливості для цієї активності залучаю батьків, які проконтролюють, що учень витратив встановлений час на виконання тесту та не користувався додатковими засобами.
5. Батьків до навчання практично не залучаю, за виключенням контролю при дистанційному тестуванні. При бажанні батьків, відправляю батькам на пошту інформацію про поточний рівень знань учня, прогрес за останній час та орієнтовний бал на ЗНО.

Відгуки клієнтів

Коротка інформація про репетитора

Роман Б. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Підготовка до олімпіад
  • Шкільна програма 10-11 класи
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 300 грн/год.

Схожі анкети