Репетитор - Роман Б. id:1630

Роман Б.

300 грн/год

Роман Б.

Предмети

Математика

Рівні викладання:

Підготовка до ЗНО

10-11-й класи

Підготовка до ДПА (9 клас)

Підготовка до олімпіад

Місця занять

В учня:

Київ:

Шевченківський

Шулявка, Нивки, Берестейська

Святошинський

Святошино, Біличі, Новобіличі, Академмістечко, Житомирська
У викладача:

вул. Дмитра Яворницького 24, Київ

Онлайн:

так

Про себе

Займаюсь репетиторством із 2007 року. В основному готую учнів до здачі ЗНО, ДПА та математичних олімпіад. Основним своїм завданням вважаю, не заставити учня вивчити матеріал, а допомогти йому зрозуміти його. Більше 20 років займаюсь головоломками, а останніх 10 років Пазлспортом (розв'язування головоломок на швидкість або на пошук найкращого розв'язку), тому під час занять часто використовую супутні за темами головоломки. Останні три роки багато часу приділяю онлайн освіті. Брав участь із провідними вчителями України та авторами шкільних підручників у запуску проектів підготовки до ЗНО: ПроЗНО та BeSmart. Крім особистих зустрічей і живих занять, постійно використовую додаткові ресурси такі як: онлайн уроки, тести, додаткові матеріали. Стараюсь бути для учня не просто вчителем, а другом. В такому форматі простіше досягнути бажаного результату, адже результат учня - це моє лице та репутація. Як відбувається навчання? 1. Перша зустріч. Знайомство та тестування учня. Визначаємо поточний рівень знань та теми, в яких учень не орієнтується. Домовляємось про графік занять та будуємо план вивчення всіх матеріалів. (2 год.) 2. Заняття відбуваються 2-3 рази на тиждень. В залежності від рівня знань учня, його навантаження іншими активностями та, наприклад, часу, що залишився до ЗНО. Заняття складаються із теорії (20-25%), практики (65-75%) та головоломок (5-10%). 3. Додаткові активності. Між основними заняттями даю учню список додаткових активностей, які потрібно пройти до наступного заняття: відеолекції, текстові матеріали, онлайн тести та завдання. Крім цього постійно веду з ним спілкування у Facebook, Viber або Skype на рахунок прогресу по даних активностях та відповідаю на питання, що виникають у процесі. Такий формат допомагає учню зберігати ритм навчання, якісніше отримувати знання та досягнути бажаного результату. 4. Раз на 2 тижні проводжу тестування у форматі ЗНО. Проводиться дистанційно. Відправляю учню завдання і перевіряю отримані відповіді. Це дає змогу орієнтуватись, який приблизно бал ЗНО отримає учень. При можливості для цієї активності залучаю батьків, які проконтролюють, що учень витратив встановлений час на виконання тесту та не користувався додатковими засобами. 5. Батьків до навчання практично не залучаю, за виключенням контролю при дистанційному тестуванні. При бажанні батьків, відправляю батькам на пошту інформацію про поточний рівень знань учня, прогрес за останній час та орієнтовний бал на ЗНО.

Освіта:

Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, магістр, 2010

Досвід:

більше 10 років

Розклад занять

Тут зображені часові проміжки, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Точний час занять потрібно уточнювати з репетитором.

Ранок

6:00-9:00

Пізній ранок

9:00-12:00

День

12:00-15:00

Після обіду

15:00-18:00

Вечір

18:00-21:00

Пізній вечір

21:00-00:00

Понеділок

Є вільний час

Вівторок

Є вільний час

Середа

Є вільний час

Четвер

Є вільний час

П'ятниця

Є вільний час

Субота

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Неділя

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

Є вільний час

- вільний час для занять

відгуки

4 відгуків про Роман Б.

5/5

5

4

4

0

3

0

2

0

1

0

Давид
30.03.2020

Математика, Підготовка до ЗНО

Відмінний репетитор. Заняття інформативні. Усім задоволений.

Дмитро
21.08.2019

Математика, Підготовка до ЗНО

Заняття проходили добре. Матеріал був доступний і в цілому можу поставити 5 балів.

Тетяна
13.03.2019

Математика, Підготовка до ЗНО

Викладач супер, на 5 балів. Дякую!

Олена
18.06.2018

Математика, Підготовка до ЗНО

Дякуємо Роману за дуже якісну підготовку до ЗНО. Хочу відзначити професіоналізм , пунктуальність , відповідальність ввічливість!