Репетитор - Галина Р. id: 163224

Галина Р.

200 грн/год
200 грн/год

Якісна підготовка до ЗНО ( НМТ) з української мови (за результатами НМТ-2023 є омріяні 200 балів) та допомога учням 5-11 класів у засвоєнні необхідного навчального матеріалу за шкільною програмою.

Галина Р.

Якісна підготовка до ЗНО ( НМТ) з української мови (за результатами НМТ-2023 є омріяні 200 балів) та допомога учням 5-11 класів у засвоєнні необхідного навчального матеріалу за шкільною програмою.

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

Деталі про досвід викладання:

Перше заняття безкоштовне, наступні за умови передоплати кількох наступних занять.

Місця занять

В учня:

Вінниця:

Тяжилів, Замостя, Київський, Урожай, Центр

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Основні принципи навчальної діяльності: доступне пояснення, цікаві завдання, зокрема використання ігрових технологій, інтерактивних вправ, навчальні матеріали з активними посиланнями до кожної теми, поступове зростання складності, урахування індивідуальних особливостей та рівня знань учнів.

Освіта:
Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського (ВДПУ), спеціаліст, 1980
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Тетяна П. id: 169013

Тетяна П.

Легко знаходжу спільну мову з дітьми та дорослими, маю досвід роботи з інклюзивними класами

250грн/год
Олександр Л. id: 132138

Олександр Л.

Активна молода людина, що любить не тільки фізичні тренування, а й тренування для мозку. Люблю вивчати нову інформацію, читати книги і бути щирою людиною. Звісно, я, як і кожен свідомий громадянин наразі, працюю на користь Перемоги України!

5
200грн/год
Тетяна Г. id: 174792

Тетяна Г.

Вітаю вас, як репетитора початкових класів! Робота репетитора це важлива та відповідальна роль, оскільки ви можете значно вплинути на навчання та розвиток дітей. Якщо у вас є питання або ви шукаєте поради щодо викладання певних предметів, методик навчання, підготовки до уроків або будь-якої іншої теми, я буду радий допомогти вам.

250грн/год
Світлана М. id: 148995

Світлана М.

Вчитель - методист вищої категорії. Постійно відстежую нові технології і методики викладання, використовую інформаційні технології, власні методичні розробки.

5
200грн/год
Денис М. id: 142749

Денис М.

Хочу зробити свій вклад у розвиток країни. Мова- це наша суть, лин наших думок і бажань. Зроблю все, щоб ви або ваші дітки полюбили нашу мову.

200грн/год