Репетитор - Вікторія Р. id:16666

«Вітання!:) Пропоную послуги репетитора з англійської мови для дітей та дорослих. Використовую навчальні матеріали видань Oxford, Cambridge, Pearson.»

200 грн/год

Вікторія Р.

id: 16666

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Ступінь:

магістр

Рік закінчення:

2018

Вік:

18-25

Рівні викладання

10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate)

Про себе

Greetings!

Пропоную послуги репетитора з англійської мови для дітей та дорослих. Використовую навчальні матеріали видань Oxford, Cambridge, Pearson.

Проводжу як індивідуальні, так і групові заняття. Закінчила факультет іноземних мов Прикарпатського університету отримавши диплом «Магістр». Досвід викладання більше 5 років. Буду рада стати в пригоді:)

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Розмовна мова

Займаюся з Вікторією близько чотирьох місяців. За цей час "підтягнули" граматику (тест на рівень Intermediate в IT-компанії здала на відмінно). Почала вільніше говорити. Моє заняття складається з вивчення граматики, прослуховування аудіо і обговорення теми з аудіо. Часто граємо в ігри, де потрібно говорити. Мені дуууже подобається. Це цікаво. Почуваєш себе вільно і говориш, говориш, говориш... Якщо я в чомусь сумніваюсь, прошу повторити. І на наступне заняття Віка вже з необхідним матеріалом).

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитор Вікторія Андріївна дуже гарний викладач. Ставлю оцінку 5+ за отримані знання та методику викладання вчительки.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитором дуже задоволені. Оцінка - 5.

Англійська мова

Вікторія Андріївна - дуже гарний репетитор, спеціаліст. Ми її запросили працювати з групою людей, вчити їх англійської мови та покращувати знання. Їй це чудово вдається. Претензій жодних немає. Педагог кваліфікований, знавець своєї справи. Дякуємо за прекрасного репетитора.

Англійська мова, Німецька мова, 7 - 9 класи

Чудовий репетитор! Дуже задоволені! Після початку роботи з Вікторією Андріївною у моїй дочки значно покращилися знання з англійської мови. Донька може тепер вільно говорити та висловлювати думку іноземною мовою, розуміє мовлення співбесідників, вести діалоги. Шкільний вчитель задоволений таким прогресом у дитини. Ми приємно вражені. Обов'язково звернемося до Вашої компанії за допомогою ще раз, бо тепер треба нам знайти репетитора з математики на наступний навчальний рік.

Англійська мова

Мені був потрібний репетитор, який допоможе мені підвищити рівень знань з англійської мови. Мені підібрали Вікторію Андріївну. Я повністю задоволений вибором менеджерів Вашої компанії. Репетитор має індивідуальний підхід до викладання англійської мови. Вікторія Андріївна допомогла мені підготуватися до виїзду за кордон. Ставлю репетитору високу оцінку.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Львів

5
300грн/год

Руслана П.

Репетитор з англійської мови

200грн/год

Мар'яна К.

Репетитор з англійської мови для дітей, допомагаю у вивченні граматики і лексики, а також розмовної англійської мови, готую до ДПА та ЗНО.

4.9
170грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Вікторія Р. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.