Репетитор - Віта С. id: 171098

Віта С.

250 грн/год
250 грн/год

Мене звати Віта і я вчителька початкових класів.

Віта С.

Мене звати Віта і я вчителька початкових класів.

Предмети

Молодші класи

Рівні викладання

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Тернопіль, Центр, вул. Гайова
Онлайн:
Ні

Про себе:

У 2013 році закінчила Уманський державний педагогічний університет за спеціальністю, викладач методик початкової освіти та педагогіки.
Мій педагогічний досвід навчання діток, більше 5 років.
Допоможу Вашій дитині якісно підготуватися до школи, а також покращити швидкість читання (швидкочитання).

Освіта:
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (УДПУ), магістр, 2013
Вік:
Досвід:
більше 5 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Схожі анкети

Мар'яна О. id: 175482

Мар'яна О.

Мене звати Мар'яна. Маю досвід роботи вчителем початкових класів. Зараз перебуваю у декретній відпустці, але маю можливість і бажання допомагати діткам у навчанні. У своїй роботі використовую індивідуальний підхід Роблю, так щоб завдання були цікавими. Використовую ігрові форми завдань, методику швидкого читання та елементи мнемотехніки .

200грн/год
Teтяна Н. id: 140733

Teтяна Н.

Маю досвід у підготовці дітей до школи, у підготовці учнів до ДПА, для підтримання рівня знань, також виконуємо домашні завдання з поясненням.

200грн/год
Оксана Е. id: 140377

Оксана Е.

Маю досвід роботи з дітьми і відповідну вищу освіту. Забезпечу індивідуальне навчання та розвиток дитини. Розроблю план занять, згідно програм МОН.

200грн/год
Зоряна С. id: 170801

Зоряна С.

Закінчила Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.Починала працювати у садочку ,потім у початковій школі де працюю і до сьогодні.Стаж роботи понад 10 років.

250грн/год
Юлія Б. id: 139408

Юлія Б.

Вища педагогічна освіта. Досвід роботи нянею, репетитором для молодших школярів більше 20 років. Можу надати рекомендації від батьків.

5
250грн/год