Репетитор - Марія Г. id: 1736

Марія Г.

200 грн/год
200 грн/год

Проводжу заняття з англійської мови для дітей і дорослих онлайн.

Марія Г. 4.9(відгуків: 7)

Проводжу заняття з англійської мови для дітей і дорослих онлайн.

Предмети

Англійська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
Підготовка до ДПА (9 клас)
TOEFL
Підготовка до школи
Молодші класи 1-4
10-11-й класи
Репетитор для дітей
Розмовна мова
Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
Рівень B1-B2 (Intermediate)
Репетитор для початківців
Граматика
5-6-й класи
Підготовка до ДПА (4 клас)
IELTS

Місця занять

В учня:

Галицький

Центр, Цитадель, проспект Шевченка, проспект Свободи, Площа Ринок

У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Проводжу заняття з англійської мови для дітей і дорослих онлайн. Підбираю індивідуальну програму навчання для кожного учня залежно від його умінь та навиків на момент початку співпраці. Надаю достатньої кількості інформації для вивчення самостійно для кращого засвоєння курсу.

Освіта:
Національний університет «Львівська політехніка», , 2018
Вік:
Досвід:
більше 3 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

7 відгуків про Марія Г.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

3

5+

3

Олексій

5

27.02.2018

Англійська мова, Розмовна мова

5

Чудовий викладач. На 5.
Ксенія

5+

23.02.2017

Англійська мова, 7-9-й класи, Молодші класи 1-4

5+

Потрібен був репетитор для дівчинки 8років , 2 клас. Марія Володимирівна допомогала нам з домашніми завданнями. З її допомогою ми підтягнули бажаний рівень. Рекомендую.
Андрій

5

25.08.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5

Марія Володимирівна – гарний репетитор, ми задоволені абсолютно усім. Дитині подобається відвідувати її заняття, навіть попри те, що доводиться чимало часу витрачати на дорогу. Її уроки цікаві, змістовні та результативні. Оцінки з англійської у школі значно покращилися, у дитини з’явилась зацікавленість предметом і бажання знати його якомога краще.
Лілія

5+

11.05.2016

Гра на гітарі,

5+

Тільки позитивний відгук про роботу Марії Володимирівни. Вона професіонал своєї справи, Вміє доступно пояснити теорію та продемонструвати практику. Уже багато чому навчилася, є результати. Також Марія Володимирівна дуже приємна і відповідальна людина. Моя оцінка - "відмінно". Рекомендую.
Ореста

5+

07.05.2016

Англійська мова, 7-9-й класи

5+

Дуже задоволена роботою Марії Володимирівни. Вона прекрасний викладач, знає цікаві методики викладання матеріалу. Дуже жаль, що вона перестала займатися з моєю дитиною, адже її успішність підвищувалась. Дякуємо за підбір репетитора.
Іра Залуцька

5

01.04.2016

Англійська мова, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Марія Володимирівна – прекрасний педагог. Дуже добре підготувала нашу доньку Таню до ДПА з англійської мови, не зважаючи на обмежений час. Знаннями ми задоволені, оцінкою теж. Рекомендую цього репетитора і вашій дитині.
Андрій

4+

29.02.2016

Гра на гітарі,

4+

Марія дуже хороший вчитель гітари, як для самоучки. До занять з нею я взагалі не мав уяви, що таке гітара. Але репетитор дуже гарно пояснює, тому я швидко збагнув. І перейшов на самостійну практику та вивчення.
Показати більше відгуків»

Схожі анкети

Альона К. id: 171910

Альона К.

Готовлю учнів до ЗНО враховуючи всі критерії : фонетика, лексика, граматика і тд.

250грн/год
Дарина П. id: 70441

Дарина П.

Викладач англійської мови онлайн. Переконую студентів, що англійська - це ЛЕГКО та ЦІКАВО. Переконайтеся і ви ;) English is waiting for you!

170грн/год
Діана Ш. id: 81140

Діана Ш.

ЙДЕ НАБІР НА ГРУПОВІ ЗАНЯТТЯ(набір для тих хто поступає на наступний рік) ГРУПИ МАКСИМУМ 5 осіб. Репетитор з словацької, італійської і англійської мови. З радістю підготую вас до вступу (можу порекомендувати факультет, який університет краще вибрати).Займаюсь здебільшого з тими, кому мова потрібна для релокаціі або роботи та навчання!

5
250грн/год
Ірина К. id: 148889

Ірина К.

Мене звати Ірина, викладати англійську мову-це не просто моя професія, це моє покликання. Працюю в цій сфері з 2007 року, викладаю в школі, працюю індивідуально, в групах та викладаю англійську онлайн. Займаюсь з дітьми різного віку та дорослими.

200грн/год
Ольга Н. id: 154001

Ольга Н.

Я студентка другого курсу факультету іноземних мов, і зараз все моє життя пов'язано з вивченням і викладанням англійської мови. Я хочу ділитись своїми знаннями з вами! Окрім англійської я також люблю дивитись фільми, серіали, читати книжки. Тому я впевнена що ми знайдемо спільну мову!

200грн/год

Переглянуті репетитори

Марія М.

Проводжу заняття з англійської мови для дітей і дорослих онлайн.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори