Вікторія П.

id: 1763

Місто:

Ужгород

Предмети:

Англійська мова, Німецька мова

Ставка:

80 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Репетитор для дітей, Розмовна мова, Репетитор для початківців, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Закарпатська обл., Ужгород: Центр, Новий район, Шахта, Червениця, Чорні озера, Горяни, Радванка, Минай, Сторожниця, Дравці, Доманинці, Баранинці

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

УжНУ (2010)

Ступінь:

Магістр

Англійська мова – це не тільки міжнародна мова № 1, а й одна з найгарніших мов світу. Вивчення англійської мови дає нам свободу спілкування в будь-якому куточку земної кулі, відкриває перед нами можливості кар’єрного росту, розширює кругозір і збагачує внутрішній світ.
Кожен із нас унікальний, тому особливий акцент я роблю на індивідуальному підході до кожного учня, беручи до уваги його потреби, рівень знань, характер і темперамент. Збалансована і різнобічна подача матеріалу – мої основні елементи в підході до навчання.
Всіма силами намагаюсь створити найкращу атмосферу для учня, підбираю цікаві і корисні для нього теми і завдання. В роботі я переважно використовую британські посібники, в яких представлена сучасна лексика і граматика. Базовим матеріалом є граматика. Також використовуються різні відео- та аудіоматеріали.
Якщо додати ваше прагнення і бажання до мого досвіду і знань, то з нас вийде гарна команда. А що ще потрібно для грандіозного успіху?
На даному етапі розглядаю заняття по Skype.
See you during the lessons!

Коментарі

Схожі анкети

Олена
Олена

Досвід: більше 1 року

Ставка: 100 грн/год

Предмети: Німецька мова