Досвід:

більше 2 років

Місто:

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Львівський національний університет імені Івана Франка

Вік:

18-25

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиМолодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейПідготовка до олімпіадРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаРівень А1-А2 (Beginner, Elementary)Рівень B1-B2 (Intermediate)Для іноземців

Про себе:

Привіт!
Українською мовою почала займатися ще в школі на досить серйозному рівні , як результат - стипендіат 3 етапу мовно-літературних конкурсів ( ім. П. Яцика, ім. Т. Шевченка). Також порадував бал ЗНО з української мови та літератури - 198! Зараз залюбки навчатиму молодше покоління :)
Англійська мова теж не лишалася осторонь, вабила своєю поширеністю та культурою носіїв мови. Також виборола 3 місце на обласному етапі олімпіади з англійської мови. Рівень B2-C1. Мову вивчала з носієм мови з міста Сіетл. Заняття проводжу і для дітей, і для дорослих. Для кожного учня підбираю потрібну програму, пропоную навчальні посібники відповідно до поставленої мети (граматика, лексика, розмовна мова)
Зараз не стою на місці і вивчаю китайську мову в університеті. Навчаюся на 4 курсі Львівського університету імені Івана Франка за спеціальністю китайська мова та література. Маю сертифікат знання китайської мови HSK 4 (B2).
У 2019 році закінчила курси Інституту Конфуція. Залюбки допоможу Вам чи Вашій дитині вивчити мову і культуру країни, якою Ви зацікавилися. Проводжу також уроки каліграфії, додаю історичні довідки та мультики/фільми аби заняття не були нудними.
З радістю чекаю пропозицій!

Відгуки клієнтів

Китайська мова, Репетитор для початківців

Все відмінно, із задоволенням продовжуємо працювати.

Китайська мова, Репетитор для дітей

Софія - дуже гарний викладач, і дуже гарна людина. Дитині лише 9 років, вона готує уроки цікаві, різноманітні, всебічно охоплюючі. Ми радимо Софію всім учням, які бажають вивчити китайську та інші мови, які вона викладає.

Китайська мова, Репетитор для початківців

Гарний викладач. Почав вивчати китайську разом з Софією, повністю задоволені. Співпрацюємо вже близько пів року

Англійська мова, 7 - 9 класи

Софія Вікторівна - прекрасний репетитор. Ми повністю задоволені результатами занять та методикою викладання педагога. Вдалося наздогнати шкільну програму та покращити оцінки. Дякую Вашій компанії за допомогу. Рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова

Мені сподобалась репетитор. Усе добре.

Українська мова, Англійська мова, 7 - 9 класи

Були задоволені від співпраці з Софією Вікторівною. Викладач допомагала у кращому засвоєнні шкільної програми моїй дитині з англійської української мов. Усі цілком влаштовувало, претензій жодних не маємо. Від занять була користь і покращення оцінок. Можу порадити іншим цього освіченого педагога.

Українська мова, Англійська мова, 7 - 9 класи

Ми шукали педагога з англійської мови і нам підібрали Софію Вікторівну, з якою ми працюємо й досі. Дитина задоволена результатами занять з репетитором, чекає їх з нетерпінням. Уроки проходять цікаво, різноманітно. Дякуємо компанії за чудову роботу!

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Львів

John S.

250 грн/год

Олександра С.

200 грн/год

5

Анна Б.

250 грн/год

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Софія С. має досвід роботи більше 2 років. Проживає в м. Львів і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Українська мова
 3. Китайська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Для іноземців
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 250 грн/год.