Репетитор - Ольга С. id: 180959

Перевірений репетитор

Ольга С.

248-398 грн/год
Підвищений рівень

288-398 ₴

248-398 грн/год

Маю вищу освіту, І кваліфікаційну категорію. Із задоволенням допоможу в легкій та доступній формі засвоїти шкільну програму з мови та літератури.

Перевірений репетитор

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Ольга С. 5.0(відгуків: 2)

Маю вищу освіту, І кваліфікаційну категорію. Із задоволенням допоможу в легкій та доступній формі засвоїти шкільну програму з мови та літератури.

Пробний урок безкоштовно

На особистій співбесіді підтверджено:

Наявність документів про освіту

Наявність досвіду та необхідних навичок

Ефективність роботи

Предмети

Українська мова

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ЗНО
10-11-й класи
5-6-й класи

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Працюю над науково-методичним проблемним питанням «Формування мовної компетентності учнів на уроках української мови та літератури». Метою діяльності вбачаю формування високоінтелектуальної, національно свідомої, креативної особистості, здатної творчо і критично мислити, любити і цінувати українську мову та культуру, ідентифікувати себе українським європейцем.

Добре обізнана з оновленими навчальними програмами для учнів 5-9 класів, інструктивними листами МОН України про викладання української мови та літератури, специфікою викладання та критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів.

У роботі керуюся основними принципами програми, а саме: принципом комунікативної спрямованості, особистої орієнтації, а також інтегрованого навчання всіх видів мовленнєвої діяльності. Намагаюся моделювати освітній процес на уроках відповідно до сучасних вимог педагогічної науки і практики та з урахуванням конкретних умов навчання, на кожному уроці оптимально визначаю і реалізовую освітні, розвиваючі, виховні та практичні цілі роботи. 

Володію сучасними технологіями та методичними прийомами навчання, які активно застосовую в освітньому процесі, у роботі з учнями здійснюю особистісно орієнтований підхід з урахуванням особливостей навчального матеріалу та здібностей учнів. Намагаюся використовувати ефективні й найбільш доцільні форми, методи і прийоми організації навчання, поєднувати традиційні форми та види роботи над виробленням правописних, лексичних та граматичних умінь та навичок учнів із сучасними інноваційними технологіями викладання української мови і літератури.

Основну увагу акцентую на використанні методів, що стимулюють творчу активність школярів, розвивають ключові компетентності. У роботі з учнями застосовую інтерактивні методи, ІКТ, елементи проблемно-пошукового та розвивального навчання, проєктних технологій, проводжу нестандартні уроки, постійно здійснюю диференційований підхід, поєдную колективні, групові (за можливості) та індивідуальні форми роботи, використовую міжпредметні зв’язки, обов’язково добираю завдання для реалізації наскрізних ліній.

Серед моїх учнів багато переможців ІІ етапу та призерів ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Т.Г.Шевченка, конкурсу «Зіркова мрія» та інших творчих змагань.

Освіта:
Одеський національний університет ім. Мечникова (ОНУ), спеціаліст, 1997
Вік:
50+
Досвід:
більше 20 років

Розклад викладача

Врахуйте час в розкладі репетитора, який може бути вільним для вашого безкоштовного пробного уроку Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

2 відгуків про Ольга С.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Людмила

5+

11.06.2024

Українська мова, 5-6-й класи

5+

Дуже вдячні викладачу. Ми досягли мети: підготувались до вступу у ліцей.... більше»
Анастасія Балєєва

5+

29.05.2024

Українська мова, 10-11-й класи

5+

Пані Ольга чудовий репетитор з великим обсягом знань. Заняття проходять в гарній атмосфері і кожного разу дізнаюсь від вчительки багато нового. Дуже вдячна!... більше»

Пакети занять з викладачем

Тривалість заняття:

Підвищений рівень

До рівнів підвищеної складності входять:
- Підготовка до ДПА/ЗНО та олімпіад
- Спеціалізовані та університетські курси
- Вступ за кордон

8 занять/пакет

2864 ₴

358 ₴

за заняття

12 занять/пакет

4056 ₴

338 ₴

за заняття

Економія 17%

48 занять/пакет

14304 ₴

298 ₴

за заняття

96 занять/пакет

23808 ₴

248 ₴

за заняття

Пробний урок безкоштовно

Гарантуємо безпеку та конфіденційність ваших банківських даних

Уроки одного пакету можна розподілити між кількома предметами та членами сім’ї

Повернути кошти можна протягом 14 днів з дати оплати. Придбані заняття мають термін дії

Можливість зміни викладача на будь-якому етапі

Схожі анкети

Наталія Р. id: 116870

Наталія Р.

Усім привіт! Звати мене пані Наталя. Досвідчений і вимогливий репетитор. Працюю у одній із престижних гімназій Львівщини. Надихаюсь новими учнями!

248-398грн/год
Наталя К. id: 170113

Наталя К.

Впроваджую в освітній процес інноваційні методи навчання; ціную критичне мислення учнів; стимулюю учнів до вільних висловлювань.

248-358грн/год
Діана Д. id: 138792

Діана Д.

Дипломований викладач української мови та літератури. Гарантую досягнення бажаного результату.

248-398грн/год
Мар'яна Г. id: 177329

Мар'яна Г.

Учителька української мови. Стаж роботи - 11 років. Люблю навчати та навчатися. Займаюсь саморозвитком, використовую сучасні методи, прийоми та інноваційні технології, працюю за програмою НУШ.

5
248-358грн/год
Катерина К. id: 137086

Катерина К.

Кваліфікований учитель української мови. Займаюся з дітьми за програмовим матеріалом з 5 по 11 клас, також готую учнів до складання НМТ(ЗНО).

4.8
248-398грн/год