Предмети:

Досвід:

більше 10 років

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіад

Про себе:

Підготую до ДПА, ЗНО. Шкільна програма 7 - 11 класи. Індивідуальний підхід до кожного учня. Використовую методику проблемного навчання. Практичне застосування знань. Інтеграція з іншими предметами (наприклад, хімія з біологією, біологія з хімією і географією). Мої учні займали призові місця з хімії та біології на районному рівні. Маю можливість займатися в першій половині дня.

Відгуки клієнтів

Хімія, 7 - 9 класи

Я спочатку сумнівалась, щодо занять з хімії по скайпу, але потім, після першого заняття мої страхи розвіялись, я чудово засвоювала матеріал. Тетяна Олександрівна все гарно пояснює, я уроками задоволена.

Хімія, 7 - 9 класи

Викладач прекрасно пояснює матеріал. Можна з легкістю зрозуміти і полюбити хімію відвідуючи Тетяну. Була дуже приємно здивована в доступності і легкості подачі матеріалами вчителем

Хімія, 7 - 9 класи

Тетяна Олександрівна допомагає моєму синові підтягнути шкільну програму з хімії. На заняттях достатньо уваги приділяється різним темам. Доступність, зрозумілість та логічність. Можу рекомендувати, як компетентного викладача.

Хімія, Біологія, 7 - 9 класи

Шукала репетитора для себе, щоб покращити знання зі шкільної програми з хімії. Я залишилася дуже задоволена від педагога. Тетяна Олександрівна - освічений викладач. Працюємо до сих пір.

Біологія, Підготовка до ЗНО

Дуже задоволена співпрацею з Тетяною Олександрівною. Вона доступно пояснює матеріал, дружелюбно ставиться до учнів. Рекомендую всім. Чудовий педагог.

Хімія, Біологія, Підготовка до ДПА (9 клас)

Дуже хороший викладач, яка відмінно знає свій предмет!

Хімія, 7 - 9 класи

Репетитор від Вашої компанії дуже сподобалась. Педагог одразу знайшла спільну мову з дитиною та змогла зацікавити у вивченні такого непростого предмету. Вдалося покращити знання з хімії та наздогнати шкільну програму. Дякую за допомогу.

Біологія, 7 - 9 класи

Репетитор сподобалась. Доступно і просто подає інформацію. Все стає зрозуміло після її пояснень. Навіть мені.

Хімія, Підготовка до ЗНО

Хороший репетитор! На жаль, через брак часу ми припинили заняття. А так педагог з перших хвилин знайомства мені сподобався.

Біологія, 7 - 9 класи

Навчатись з репетитором сподобалося. Дуже уважна, добра та чуйна людина.

Хімія, 7 - 9 класи

Тетяна прекрасний учитель. І найголовніше - хороший психолог. Я бачу, як вона терпляче займається з моїм сином, методично пояснює йому практику і теорію з хімії. Багато батьків стикаються з проблемою, коли діти 13 - 14 років не хочуть вчитися. Тетяна, дуже вміло "подавляє" опір дітей до навчання, зацікавлює їх, дає пояснення матеріалу з різних сторін. Як результат: син поступово виходить на кращий рівень знання, з'являється впевненість у собі і інтерес до предмету.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Тетяна К. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Хмельницький і проводить заняття з таких предметів:

  1. Хімія
  2. Біологія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Підготовка до олімпіад
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 100 грн/год.