Репетитор математики – Катерина Г.

Катерина Г.

id: 1916

Місто:

Кременчук

Предмети:

Ставка:

60 грн/год

Досвід:

більше 5 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ДПА

Місця проведення занять:

У репетитора: Полтавська обл., Кременчук, Молодіжний, Квартал 278

Заняття по скайпу: ні

Навчальний заклад:

Полтавський національний педагогічний універсистет ім. В. Г. Короленка (2013)

Ступінь:

Спеціаліст


Перша вища освіта:Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, спеціаліст, вчитель інформатики, закінчила в 2013 році.Друга вища освіта: Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, спеціаліст, вчитель математики, закінчила в 2016 році.Працюю над формуванням в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики, її роль у пізнанні дійсності, удосконалюю інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної).На заняттях особливу увагу звертаю на розуміння й осмислення учнями виконуваних операцій. Завдання виконуються різної складності. Постійно вдосконалюю свій професійний рівень; використовую диференційований та індивідуальний підхід до учнів; на високому рівні володію сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами.Дотримуюсь педагогічної етики, поважаю гідність дітей.

Відгуки клієнтів (3)Всі відгуки користувача

Математика, Шкільна програма 5-9 класи

Я займалась з Гурин Катериною Сергіївною і дуже задоволена. Вона дуже гарно пояснює, допомагає розібрати не тільки шкільний матеріал, додатково працюємо з різними збірниками. А головне, що мені вдалось покращити оцінку з "5" до "7" балів. Рекомендую цього репетитора!

Надя (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Підготовка до ДПА

Нас Катерина Сергіївна як репетитор повністю задовольнила. Хоча мій син і так гарно вчився, ми все ж вирішили звернутися за допомогою, про що не пошкодували. Репетитор завжди приходила вчасно, з повагою ставилася до учня, проходили складні теми. В результаті син написав ДПА на 10 балів. Щиро вдячні за допомогу.

Ілона (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Математика, Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи

Катерина Сергіївна проводила заняття з моїм сином-четвертокласником. Спілкуванням з нею залишили задоволеними ми усі. В усьому відчувається її педагогічний хист, професіоналізм, вміння пояснити і донести зрозумілою мовою матеріал. Син отримав гарні знання, а його інтерес до математики тільки посилився.

Галина Аркадіївна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Схожі анкети