Репетитор - Катерина Г. id: 1916

Катерина Г.

200 грн/год
200 грн/год

Люблю свій предмет, працюю на результат.

Катерина Г. 5.0(відгуків: 3)

Люблю свій предмет, працюю на результат.

Предмети

Математика

Рівні викладання

7-9-й класи
Підготовка до ДПА (9 клас)
5-6-й класи

Деталі про досвід викладання:

Поясню складне простими словами

Місця занять

В учня:
Ні
У викладача:
Ні
Онлайн:
Так

Про себе:

Перша вища освіта:
Полтавський національний педагогічний університет ім. В. Г. Короленка, спеціаліст, вчитель інформатики, закінчила в 2013 році.
Друга вища освіта:
Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди, спеціаліст, вчитель математики, закінчила в 2016 році.
Працюю над формуванням в учнів наукового світогляду, уявлень про ідеї і методи математики, її роль у пізнанні дійсності, удосконалюю інтелектуальний розвиток учнів (логічного мислення і просторової уяви, алгоритмічної).
На заняттях особливу увагу звертаю на розуміння й осмислення учнями виконуваних операцій. Завдання виконуються різної складності.
Постійно вдосконалюю свій професійний рівень; використовую диференційований та індивідуальний підхід до учнів; на високому рівні володію сучасними освітніми технологіями, методичними прийомами, педагогічними засобами.
Дотримуюсь педагогічної етики, поважаю гідність дітей.

Освіта:
Полтавський національний педагогічний університет ім. Короленка (ПНПУ), спеціаліст, 2013
Вік:
26-35
Досвід:
більше 10 років

Розклад викладача

Тут зображені години, у які репетитор має можливість займатися з новими учнями. Інформація про вільні години в реальних умовах може змінюватися кожної години. Тому точні години треба уточнювати з репетитором

Відгуки

Розміщені відгуки надійшли від зареєстрованих на сайті студентів, які фактично користувалися освітніми послугами репетитора.

3 відгуків про Катерина Г.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

2

5+

1

Галина Аркадіївна

5+

17.05.2016

Математика, Молодші класи, 7-9-й класи

5+

Катерина Сергіївна проводила заняття з моїм сином-четвертокласником. Спілкуванням з нею залишили задоволеними ми усі. В усьому відчувається її педагогічний хист, професіоналізм, вміння пояснити і донести зрозумілою мовою матеріал. Син отримав гарні знання, а його інтерес до математики тільки посилився.
Надя

5

17.03.2016

Математика, 7-9-й класи

5

Я займалась з Гурин Катериною Сергіївною і дуже задоволена. Вона дуже гарно пояснює, допомагає розібрати не тільки шкільний матеріал, додатково працюємо з різними збірниками. А головне, що мені вдалось покращити оцінку з "5" до "7" балів. Рекомендую цього репетитора!
Ілона

5

28.01.2016

Математика, Підготовка до ДПА (9 клас)

5

Нас Катерина Сергіївна як репетитор повністю задовольнила. Хоча мій син і так гарно вчився, ми все ж вирішили звернутися за допомогою, про що не пошкодували. Репетитор завжди приходила вчасно, з повагою ставилася до учня, проходили складні теми. В результаті син написав ДПА на 10 балів. Щиро вдячні за допомогу.

Схожі анкети

Наталія Б. id: 166351

Наталія Б.

Викладаю матеріал невимушено, налагоджую дружню атмосферу. На заняттях використовую інтерактивні вправи, математичні фокуси, онлайн тести для закріплення матеріалу. Пояснюю матеріал доступно, щоб дитина зрозуміла, що математика - це не тільки легко та просто, а ще й цікаво.

200грн/год
Ольга Б. id: 71686

Ольга Б.

Я-вчитель молодших класів Жвава усміхнена Гарно співаюСкладаю казки віршіРазом із дітьми фантазую Маю позитивний настрій та передаю його дитині.

5
200грн/год
Іван Р. id: 135920

Іван Р.

Повне залучення дітей в освітній процес. -Відсутність перешкод до виконання цілей

200грн/год
Наталія П. id: 52228

Наталія П.

Безперервний досвід роботи 13 років. Вчитель початкових класів. 3 випуски. Працюю в ліцеї.

5
250грн/год
Євгенія Л. id: 184688

Євгенія Л.

Я досвідчений репетитор з математики, який може допомогти учням будь-якого віку та рівня підготовки досягти успіху. Я маю глибоке розуміння математики та вмію чітко й доступно пояснювати складні концепції. Я також вмію мотивувати учнів та допомагати їм розвивати впевненість у своїх силах.

250грн/год

Переглянуті репетитори

Катерина К.

Люблю свій предмет, працюю на результат.

200 грн/год

Всі переглянуті репетитори