Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (2011)

Ступінь:

Магістр історії

Рік закінчення:

2011

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО7 - 9 класи5 - 6 класиПідготовка до олімпіадРозмовна моваРепетитор для початківцівГраматикаБазовий рівень

Про себе:

Закінчив аспірантуру історичного факультету Харківського національного університету, виходжу на захист кандидатської дисертації. Маю досвід роботи в МАН та позашкільних навчальних закладах, грамоти та подяки.

Відгуки клієнтів

Грецька мова

Можу залишити тільки найкращі відгуки. Цей репетитор грецької мови на заняттях дає дуже багато. Через кілька занять я вже говорила, тому він заслуговує тільки найвищої оцінки. Олександр Олександрович ерудований, освічений та спокійний.

Грецька мова

На жаль, з Олександром Олександровичем вдалось провести всього декілька уроків (у мене змінились плани), але за такий короткий період часу репетитор зміг так організовувати роботу на уроці , щоб можна було охопити усі моменти вивчення мови які мене цікавили: читання та говоріння. Також хочу відмітити роботу менеджерів сайту - швидко, чітко, все зрозуміло. Дякую.

Грецька мова, 7 - 9 класи

Олександр хороший викладач. Грецька мова складна, і думаю, все що він міг дати - дав. Готував дочку до сесії, успішно її здали. Бажаного результату досягли, за що вдячні репетитору. Вміє доступно подати матеріал, працює на результат.

Грецька мова

Мені сподобалося працювати з Олександром Олександровичем. Він доступно пояснював матеріал, відповідально ставився до всіх наших занять. Також він вимогливий, привчає до дисципліни, завжди перевіряє та закріплює раніше вивчений матеріал. Мені він дуже підійшов, можу рекомендувати його іншим учням.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Коротка інформація про репетитора

Олександр Р. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Історія України
 2. Грецька мова
 3. Давньогрецька мова
 4. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, по скайпу, вартість уроку – 120 грн/год.