Репетитор - Олександр Р. id:1987
120 грн/год

Олександр Р.

id: 1987

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Ступінь:

Магістр історії

Рік закінчення:

2011

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО 7 - 9 класи 5 - 6 класи Підготовка до олімпіад Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Базовий рівень

Про себе

Закінчив аспірантуру історичного факультету Харківського національного університету, виходжу на захист кандидатської дисертації. Маю досвід роботи в МАН та позашкільних навчальних закладах, грамоти та подяки.

4 відгуків з середньою оцінкою 5

Грецька мова

На жаль, з Олександром Олександровичем вдалось провести всього декілька уроків (у мене змінились плани), але за такий короткий період часу репетитор зміг так організовувати роботу на уроці , щоб можна було охопити усі моменти вивчення мови які мене цікавили: читання та говоріння. Також хочу відмітити роботу менеджерів сайту - швидко, чітко, все зрозуміло. Дякую.

Грецька мова

Можу залишити тільки найкращі відгуки. Цей репетитор грецької мови на заняттях дає дуже багато. Через кілька занять я вже говорила, тому він заслуговує тільки найвищої оцінки. Олександр Олександрович ерудований, освічений та спокійний.

Грецька мова

Мені сподобалося працювати з Олександром Олександровичем. Він доступно пояснював матеріал, відповідально ставився до всіх наших занять. Також він вимогливий, привчає до дисципліни, завжди перевіряє та закріплює раніше вивчений матеріал. Мені він дуже підійшов, можу рекомендувати його іншим учням.

Грецька мова, 7 - 9 класи

Олександр хороший викладач. Грецька мова складна, і думаю, все що він міг дати - дав. Готував дочку до сесії, успішно її здали. Бажаного результату досягли, за що вдячні репетитору. Вміє доступно подати матеріал, працює на результат.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Харків

Варвара К.

Викладаю історію України для учнів 5-9 та 10-11 класів. Готую до ДПА та ЗНО. Займаюся англійською мовою з учнями 1-4 класів, а також дошкільнятами.

5
100грн/год
120грн/год

Антоніна С.

Викладач. Маю досвід роботи у школі. З підготовкою до ЗНО працювала у різних форматах - університетські курси, випускні класи, індивідуальні заняття.

100грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олександр Р. має досвід роботи більше 3 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Історія України
 2. Грецька мова
 3. Давньогрецька мова
 4. Всесвітня історія
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Підготовка до олімпіад
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, в учня, онлайн, вартість уроку – 120 грн/год.