Предмети:

Досвід:

більше 20 років

Місто:

Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, механіко-математичний факультет (1990)

Ступінь:

кандидат фіз.-мат. наук

Рік закінчення:

1990

Рівні викладання

Підготовка до ЗНОПідготовка до ДПА (9 клас)10 - 11 класи7 - 9 класи5 - 6 класиУніверситетські курсиСпеціалізовані курсиПрограма Росток

Про себе:

Старший науковий співробітник науково-дослідної лабораторії механіки спряжених хвильових полів механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Наукові інтереси: демпфірування згинних коливань тонких в'язкопружних пластин за допомогою п'єзоелектричних сенсорів та актуаторів.
Викладаю математику на Підготовчому відділенні КНУ імені Тараса Шевченка.
Мета підготовчих курсів - підготовка до ЗНО, ДПА, а також поглиблений рівень розв'язування прикладів та задач. Досвід роботи 20 років.
Репетитор математики (підготовка до ДПА, ЗНО, підтягування по програмі)

Відгуки клієнтів

Математика, 7 - 9 класи

Відмінний учитель, добре підтягує і усуває прогалини з математики, швидко знаходить контакт з дитиною. Дочка із задоволенням займається!

Математика, 10 - 11 класи

Олена Василівна хороший репетитор. Ми задоволені нею та її заняттями. Оцінка 5+.

Математика, Підготовка до ЗНО

До занять з репетитором, донька панічно боялась ЗНО з математики. Прозаймавшись з Оленою Василівною майже три місяці, відбулися разючі зміни. На запитання про тести, Валентина відповідає, що не такі вони вже й страшні. Оцінки в школі також покращились. Чекаємо ЗНО.

Математика, 7 - 9 класи

Займаємось з репетитором по цей час. Всім задоволені. Дуже вдячні їй! Чудова людина, справжній професіонал своєї справи.

Математика

Олена Василівна чудовий викладач, досвідчений і компетентний. Після занять у мого сина підвищився рівень знань з математики і бал успішності, при цьому уроки завжди інформативні. Ми дуже задоволені роботою викладача і усім рекомендуємо!

Математика

Приємна людина і гарний фахівець. Займається з моєю донькою вже тривалий час. Учениця має високий рівень знань (10-11 балів). Завдяки заняттям з Оленою Василівною ми цей рівень успішно підтримуємо. Дякуємо Вашій компанії за роботу.

Математика, 7 - 9 класи

Олена Василівна чудовий репетитор. Допомагала сину Олексію підготуватися до вступу у фізико-математичний ліцей, особливу увагу потрібно було приділити саме розв'язуванню задач. Олексію заняття подобалися, Олена Василівна все доступно роз'яснювала. В результаті син поступив, ми дуже задоволені.

Математика, Підготовка до ЗНО

Репетитор дуже хороший. Наш бал з алгебри підвищився на 1, а з геометрії на 2 бали. Репетитор гідний 5-ки. Ніколи не спізнюється. З першого заняття відразу відчувається професіоналізм Олени Василівни. Дочка Тетяна дуже задоволена, що є людина, яка допоможе з математикою. Роботою компанії БУКІ задоволена.

Математика, Підготовка до ЗНО

Олена Василівна - прекрасний педагог, з великим досвідом роботи. Підготувала мене до здачі ЗНО і наповнила мою голову реальними знаннями. Сам тест я здав не на дуже хороший результат, але той тільки моя вина. А репетитор мене підготувала на високому рівні за досить короткий термін.

Показати більше відгуківЗгорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Маргарита Д.

200 грн/год

5

Валерія Ж.

200 грн/год

Вероніка В.

200 грн/год

5

Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Олена П. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

  1. Математика
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА (9 клас)
  • 10 - 11 класи
  • 7 - 9 класи
  • 5 - 6 класи
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Програма Росток
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 250 грн/год.