Анастасія У.

id: 2129

Місто:

Чернігів

Предмети:

Українська мова та література, Світова література

Ставка:

40 грн/год

Досвід:

менше 1 року

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Підготовка до олімпіад, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

На виїзді:

Чернігівська обл., Чернігів:

Деснянський (Дитинець, Третяк, Передгороддя, Окольний град, Бобровиця, П'ять Кутів, Ялівщина, Ковалівка, Кордівка, ЗАЗ, Березки)

Новозаводський (Астра, Забарівка, Західне, Зарічний, Коти, Червоний Хутор, Лісковиця, Подусівка Стара, Подусівка Нова, Пролетарський Ліс, Чорториївські Яри, Шерстянка, Масани, Жавинка)

У репетитора: Чернігівська обл., Чернігів, Дитинець

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевчека (2015)

Ступінь:

спеціаліст

Закінчила навчання у 2015 році в Чернігівському національному педагогічному університеті імені Т.Г.Шевченка. Отримала рівень спеціаліста на філологічному факультеті - вчитель української мови та літератури, світової літератури. Спеціалізація: Редактор освітніх видань.

Зараз працюю в сфері журналістики. Саме тому можу проводити журналістські курси, літературознавчі (робота над поетичними текстами - їхнє створення та редагування), підготовку до вступу на журналістські факультети.

Відгуки клієнтів (1)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Підготовка до ЗНО

Анастасія Андріївна добре справляється з поставленим завданням, допомагає у підготовці до ЗНО з української мови та літератури. На заняттях я пишу тести і твори, звикаю до структури ЗНО. Спасибі Вашій компанії.

Вікторія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі

Схожі анкети

Наталія
Наталія

Досвід: більше 5 років

Ставка: 50 грн/год

Предмети: Англійська мова, Світова література