Репетитор - Тетяна К. id:21616

«Репетитор з англійської мови, готую до ЗНО, міжнародних екзаменів FCE, IELTS,KET.PET і т.д. та піднімаю рівень англійської мови.»

200 грн/год

Тетяна К.

id: 21616

Місця занять

В учня:

У викладача:

По скайпу:

Рівні викладання

Підготовка до ЗНО Підготовка до ДПА (9 клас) 10 - 11 класи 7 - 9 класи 5 - 6 класи Молодші класи 1-4 Підготовка до школи Репетитор для дітей Університетські курси TOEFL, IELTS Розмовна мова Репетитор для початківців Граматика Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary) Рівень B1-B2 (Intermediate) Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency) Підготовка до вступу за кордон Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)

Про себе

Пропоную уроки англійської мови. Допоможу подолати мовний бар'єр, розібратися з граматикою та підняти рівень англійської мови. Працюю як з дорослими, так і з дітьми. Рівні підготовки від А1 до C1 .. Також проводжу розмовні та граматичні клуби повністю англійською мовою для своїх учнів, тривалістю 2 години + та не більше 6-7 учасників, таким чином роблячи заняття ефективним. Дітям та дорослим від рівня elementary заняття проводяться англійською мовою.
Підготовка до:
- IELTS
- ЗНО;
- ДПА;
- КЕТ;РЕТ,FCE CAE;
- виїзду за кордон;
- співбесіди;
Заняття проходять:
— у репетитора
— по Skype, Viber, etc;
Коротко про мене:
— професійно викладацькою діяльністю займаюся вже понад 5 років;
— рівень англійської Advanced, C1 (сертифікат IELTS );
— повна вища освіта;
— постійний контакт з носіями мови;
— відвідую курси та тренінги для підвищення кваліфікації;
Можливі групові заняття.

Розклад занять

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
ПонеділокПн
ВівторокВт
СередаСр
ЧетверЧт
П'ятницяПт
СуботаСб
НеділяНд
- можливий час занять

Відгуки клієнтів

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Викладач відмінний, оцінка безсумніву- 5 балів.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Займаюся з Тетяною вже майже 2 місяці. Я дуже задоволена, бачу прогрес у вивченні англійської мови. Мені подобається її підхід у навчанні і абсолютно все влаштовує. Однозначно рекомендую!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Хороший репетитор.

Англійська мова, Граматика

Тетяна Вікторівна - грамотний фахівець, завжди підкаже і допоможе. Всім рекомендую.

Англійська мова, Розмовна мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

5! Працюю до цього часу з репетитором. Заняття подобаються!

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Репетитором працювала. Залишилася задоволена.

Англійська мова, Підготовка до ЗНО

Заняття проходять цікаво, ефективно. Помічаю позитивний результат. Рекомендую іншим учням.

Англійська мова, Розмовна мова

Займаюсь англійською вже два місяці з Тетяною. Колись мала хороший рівень, але через брак комунікації він понизився. Рекомендую Тетяну на всі 100%. Вона професіонал своєї справи, працювати з нею одне задоволення. Дуже ерудована, має особисту методику навчання. Дуже подобається те, що ми не прив'язані до одного підручника, Тетяна завжди готує максимум потрібного матеріалу з різних джерел, завдяки цьому інформація засвоюється якісно і на довго :)

Англійська мова, Розмовна мова

Репетитор хороший. Сподобалось, що репетитор влаштовувала Speaking club для розвитку саме розмовної мови.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Усе підійшло. Хороший викладач. Задоволені співпрацею.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Займалися не довго, претензій як до викладача не було.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

З вересня працюю з репетитором, все задовольняє у співпраці. 5!

Англійська мова, Розмовна мова

Чудовий викладач, який доступно пояснює матеріал. Задоволений на 100%. Щиро рекомендую Вважаю, що репетитор має чіткий план занять, вміє зацікавити, може знайти контакт з учнем. Сподобалось дуже.

Англійська мова, Розмовна мова

Тетяна чудовий викладач!) Доступно і зрозуміло пояснює матеріал. З нею немає почуття незручності і незручності за неправильну вимову і неправильне побудова пропозицій. Заняття проходять легко і цікаво :)

Англійська мова, Репетитор для початківців

Я задоволена викладачем та змінювати на когось іншого не збиратимусь! Думаю цим все сказано. Дякую!

Англійська мова, Розмовна мова

Роботою викладача задоволена.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

З Танею почала займатися англійською мовою з травня - 2 раза на тиждень) спочатку 1 заняття їздила до неї додому, а друге заняття- по скайпу. Але у зв'язку з робочим графіком - тепер наші всі заняття проходять по скайпу) різниці від спілкування "в живу" і по скайпу майже непомітно. Все інформативно, зрозуміло + Таня завжди все пояснює, що для мене складно. Я цілком викладачем задоволена. Відчуваю що бар'єр розуміння англійської мови - потроху ламається. І я цьому дуже рада!

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Роботою Тетяни задоволена! Мені потрібен був серйозний викладач, який зможе доступно пояснювати. Займаємось близько 3х місяців, результат для себе вже відчуваю. Буду продовжувати займатись, так як методика викладання мені дуже імпонує.

Англійська мова, TOEFL, IELTS

Хороший репетитор. Заняття цікаві та ефективні та сформовані так, щоб досягти саме тих цілей, які вам необхідні. За 1,5 місяця є суттєвий прогрес в підготовці до здачі екзамену IELTS.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Тетяна Вікторівна гарний репетитор, мені все сподобалося.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Таня хороший репетитор, все по суті. За необхідності повертається до складних тем, класно ганяє по словниковому запасу.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Претензій немає, але мені не підійшла методика.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Рівень викладача мене влаштовував. Але. Погана якість звязку-відео, звуку. Дуже багато було учнів, останній урок за який ледве домовився, був в 19.00. Мав від'їхати по справах і не вийшло домовитись за наступне заняття, по приїзду був відрахований з числа учнів, мабуть, не сильно потрібні - такий я зробив висновок. Повернення коштів за урок зайняло два дні, купу нервів мені розказали і про якісь не існуючі комісії від агенства, як я маю жити, ледве вибив кошти з втручанням фірми, де домовлявся за уроки. Не рекомендую.

Відповідь:

Відео:скаржився на фокус камери,ніби картинка була недостатньо чіткою,тому вирішила,що куплю нову і попросила почекати.Дивно,що під час занять нарікань зі звуком не було(працюю з мікрофоном).У п'ятницю написала, чи записувати на неділю.Віталій 3 дні не відповідав,читаючи мої повідомлення,тому я подумала,що займатись не буде.Кошти:передоплата була за 1 заняття(150 грн.).Попросила почекати 2 дні, щоб мені надійшла комісія за заняття від сайту,з якої я верну йому гроші.Погодився і сказав,що все гаразд,але наступного дня в грубій формі повідомив щоб негайно вернула кошти.В цей день зателефонував менеджер сайту дізнатись чи все гаразд,на той момент гроші були вже відправлені.Ніякого втручання фірми не було.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Нас все влаштовує. Тетяна Вікторівна - компетентний репетитор. Зрозуміло все пояснює, доступно. Претензій жодних не маємо. Будемо й далі працювати, вдосконалювати англійську мову. 5!

Англійська мова, Репетитор для початківців

Крутий репетитор! Всього за декілька місяців ми повністю пройшли перший рівень вивчення англійської мови. Подобається те, що під час заняття репетитор не просто дає матеріал з книги, але і підключає інші джерела інформації. Не одне заняття не проходить без сучасного допомічника- комп'ютера. В базі даних репетитора багато цікавих вправ та тестів. Це робить заняття цікавим не тільки для малих учнів, а й для дорослої людини. Тетяна Вікторівна людина-мотиватор. Дуже рада що маю змогу вчити англійську саме з нею. Оцінка 101 із 10

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Завжди мав проблеми з англійським, не надавав йому значного значення. Почавши заняття з Тетяною був приємно здивований доступністю подачі складного матеріалу, заняття проходять цікаво і змістовно. За допомогою викладача почав говорити англійською, що раніше було для для мене занадто складним завданням. За короткий час значно розширив словарний запас, розібрався з граматикою. Викладач висилає багато різноманітного сучасного цікавого матеріалу. Видно що у викладача індивідуальний підхід до учня, та зацікавленість у прогресі. Всім рекомендую 5 з 5.

Англійська мова, 7 - 9 класи

З Тетяною не працюємо. Підхід до навчання не сподобався.

Відповідь:

Мені дуже шкода, що мама не попередила,що є проблеми з розвитком у дитини, в результаті чого дійсно підхід був до дитини неправильним. Працюю рік з такою ж дитиною, мама і дитина задоволені. Нічого не бачу страшного у таких дітях, на відміну від Людмили, яка не хотіла і вважала за доцільне не говорити, як результат постраждала тільки дитина.

Англійська мова, 7 - 9 класи

З радістю залишу відгук про роботу Тетяни) Чудовий викладач! Донька займається англійською мовою із задоволенням. Сподіваюсь на подальшу співпрацю.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Дуже задоволена репетитором. Тетяна прекрасний репетитор, знає свою справу, заняття проходять в спокійній і невимушеній обстановці, з нею приємно спілкуватися, вимоглива і це великий плюс. Я відчуваю суттєві поліпшення, враховуючи, що мій рівень англійської був дуже низький. Сучасний підхід до занять (аудіо, відео обов'язково). Рекомендую !!!!

Англійська мова, Репетитор для початківців

Все круто, Таня дуже хороший репетитор.

Англійська мова, Рівень B1-B2 (Intermediate)

Хороший, цікавий репетитор. Займалися з чоловіком у Тетяни влітку, все сподобалося, помітно підвищився рівень англійської. Сумуємо за викладачем!

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Рівень англійської мови був нижче середнього. За допомогою занять з Тетяною Вікторівною вдалося розширити словниковий запас, підтягнути граматику та досягти рівня А1-А2. Заняття завжди розпочиналися вчасно та проходили цікаво й змістовно. Рекомендую.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Репетитором Тетяною Вікторівною задоволена. Викладач супер. Раджу всим.

Англійська мова

Відмінний репетитор. Добре і доступно пояснює. Фахівець своєї справи. Результати видно вже після перших занять.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary), Рівень B1-B2 (Intermediate)

Є бажання вільно спілкуватися англійською мовою. Тому й вдався до послуг репетитора. В компанії запропонували Кондратюк Тетяну. Вибором компанії задоволений. Репетитор влаштовує повністю. Займатися з нею - одне задоволення. Завжди в доброму гуморі, усміхнена. Матеріал подає в доступній формі.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

На данний момент продовжуємо працювати з Тетяною Вікторівною. Хороший репетитор. Розумна людина.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Позитивний підхід, доступне пояснення матеріалу. Рекомендую.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Репетитора шукала, щоб навчитись розмовляти, спілкуватись та читати наукову літературу. Займалася з Кондратюк Тетяною. Результатами занять задоволена. Через деякий час звернуся до неї ще.

Англійська мова, Розмовна мова

Дитині подабається, допомагає розібратися, дуже старається. Рівень знань покращився.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Гарна і як педагог, і як людина, займалися не довго, проте заняттями задоволена.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Репетитором дуже задоволені. Займаємось і зараз. Викладач приємна та досвідчена людина. Дякую Вашій компанії за допомогу.

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Репетитором дуже задоволені. Тетяна вікторівна - неординарна особистість. Вона працює за власною програмою. На початку занять проводить тестування учня, щоб оцінити його рівень підготовки. До кожного має особистий підхід. Вона справжній професіонал своєї справи.

Англійська мова, Репетитор для початківців

Задоволений досягнутим результатом з англійської мови. Рекомендую як професійного вчителя.

Англійська мова, Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)

Роботою викладача задоволeна. Поставлeних цілeй за такий короткий час досягти важко, алe ми над цим працюємо) 5 з 5

Англійська мова, Молодші класи 1-4

Рекомендуємо, справилася з поставленою задачею, дитині все сподобалося.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Моїй доньці подобаються заняття з Тетяною, вони зараз успішно займаються за програмою 9 класу. Розраховуємо на хороший підсумковий бал в школі.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Тетяна працює з моєю дочкою віком 10 років. Наша мета - щоб дитина розговорилась на елементарні теми. Поки що про великий прогрес говорити складно, але вони працюють над цим. Точно можу сказати, що цей викладач відповідальний, пунктуальний і швидко знаходить підхід.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Тетяна працювала з моїм сином, учнем 7 класу. Роботою дуже задоволені. Хороший сумлінний репетитор.

Англійська мова, 7 - 9 класи

Тетяна Олександрівна займалася з моєю дитиною англійською мовою. За довгий період часу занять ми відчули помітний прогрес у вивченні мови. Викладач відповідально ставилася до занять, нарікань у нас не виникло. Тому вдячні сайті і викладачу за співпрацю.

Показати більше відгуків»Згорнути відгуки

Схожі анкети Київ

Юлія Ч.

Репетитор з англійської, німецької з практикою спілкування з носіями мови (по роботі - англ). З успіхом завершила викладацьку практику в школі №78.

5
200грн/год

Катерина Г.

Репетитор англійської мови, займаюсь підготовкою до ЗНО (ЗНО), викладаю дітям, студентам і дорослим.

200грн/год

Юлія М.

Предлагаю увлекательные уроки английского языка по Скайпу! Дипломированный учитель и переводчик. Опыт работы около 10 лет.

200грн/год
Більше схожих анкет»

Коротка інформація про репетитора

Тетяна К. має досвід роботи більше 5 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ЗНО
 • Підготовка до ДПА (9 клас)
 • 10 - 11 класи
 • 7 - 9 класи
 • 5 - 6 класи
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Університетські курси
 • TOEFL, IELTS
 • Розмовна мова
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Рівень А1-А2 (Beginner, Elementary)
 • Рівень B1-B2 (Intermediate)
 • Рівень C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Підготовка до вступу за кордон
 • Підготовка до ЗНО для магістратури (ЄВІ, ЄФВВ)
Заняття проводяться у репетитора, по скайпу, вартість уроку – 200 грн/год.