Місця занять

У викладача:

По скайпу:

Освіта

Освіта:

Харківський державний педагогічний університет ім. Р. С. Сковороди. (1998)

Ступінь:

спеціаліст

Рік закінчення:

1998

Рівні викладання

Підготовка до ДПА (4 клас)Молодші класи 1-4Підготовка до школиРепетитор для дітейРепетитор для початківцівГраматикаБазовий рівень

Про себе:

Добрий день! Люблю свою роботу з дітьми і тому намагаюся вдосконалювати свої професійні якості з кожним новим учнем, адже кожна дитина унікальна!!! Викладацький досвід у мене 19 років. Досвід репетиторства 10 років. Мої учні мають грамоти з різних предметів. Є активними учасниками і переможцями на шкільних олімпіадах з англійської та української мови.

Пропоную послуги для дітей дошкільного віку (від 5 років) з підготовки до школи. Це, в першу чергу, психологічна та індивідуальна готовність до школи. Читання, підготовка руки до письма, каліграфія, звуковимову і розбір звукового аналізу слів, речень, логопедичні вправи, основи математики, логіки, сенсорний розвиток.

Заняття проводяться українською або російською мовою. Також проводжу заняття з англійської мови для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. В школу дитина йде з хорошою базою знань англійської мови. Заняття для школярів 1-4 класів, українська, російська, англійська мови. Допомога у підготовці домашніх завдань, якщо виникають труднощі, підготовка до ЗНО 1-4 класи.

Всі заняття індивідуальні. На території репетитора. У своїй роботі використовую сучасний дидактичний матеріал, відео - і аудиопособия, що роблять заняття цікавими і не нудними. Тому навіть найскладніший матеріал розучування легко і просто!

Відгуки клієнтів

Психологія, Підготовка до школи

Оксана Миколаївна репетитор, який знає свою справу та любить роботу. Викладач має високий рівень знань та вміє швидко знайти підхід до дитини. Результати помітні відразу.

Підготовка до школи, Підготовка до школи

Оксана Миколаївна хороший вчитель. Повністю задовільнила наші вимоги. Рівень знань у дитини значно покращився.

Коротка інформація про репетитора

Оксана Ш. має досвід роботи більше 10 років. Проживає в м. Харків і проводить заняття з таких предметів:

 1. Англійська мова
 2. Молодші класи
 3. Підготовка до школи
 4. Логопед
 5. Психолог, Коуч
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
 • Підготовка до ДПА (4 клас)
 • Молодші класи 1-4
 • Підготовка до школи
 • Репетитор для дітей
 • Репетитор для початківців
 • Граматика
 • Базовий рівень
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 300 грн/год.