Репетитор української мови – Ірина К.

Місто:

Ставка:

250 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Навчальний заклад:

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського, Університет менеджменту освіти, аспірантура при Національному авіаційному університеті (1996; 2009; 2014 (аспірантура))

Ступінь:

старший викладач

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Шкільна програма 10-11 класи, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:


СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ - ПІДГОТОВКА ДО ЗНО та ДПА (авторська методика).
Досвід роботи репетитором - 21 рік. Автор 4 програм із української мови та більше 20 наукових статей (публікації в Україні, Німеччині, Румунії, Великій Британії та ін). Використання в роботі мультимедійних засобів, інноваційних методів та технологій (75 дисків із навчальним матеріалом, більше 200 власних презентацій із творчості письменників та теорії літератури; документальні фільми; відеосюжети).

Розробляю індивідуальні програми з предмету для кожного учня, враховуючи рівень підготовки клієнта. Є досвід підготовки учнів із інших міст та країн через skype.
Заняття проходять у затишному, спеціально обладнаному офісі (словники, підручники, таблиці, художні твори та дидактичний матеріал), адреса якого вказана на карті (Севастопольська площа, Народного Ополчення, 1)

Учасниця всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій. Можливі заняття в міні-групах (по 5-6 осіб, це можуть бути друзі учня).
85% учнів цього року здали ЗНО на 180-198 балів! (є відгуки клієнтів та ксерокопії сертифікатів).
Лише позитивні відгуки клієнтів
Індивідуальні заняття: від 250 грн / 60 хв; міні-групи: 150 грн / 60 хв (з особи). Заняття із учнями 7-11 кл. тривають мінімум 90 хв.

Відгуки клієнтів (4)Всі відгуки користувача

Українська мова, Підготовка до ДПА

Моя дитина займається з Іриною Володимирівною вже майже півроку. Нарікань чи претензій до репетитора жодних. Заняттями задоволені. Ірина Володимирівна відразу сконтактувала, знайшла спільну мову з дитиною. Разом вони плідно та наполегливо готуються до ДПА з української мови. Дякую за чудового викладача!

Наталія (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 22.02.2018


Українська мова, Підготовка до ЗНО

Ірина Володимирівна - уважний, відповідальний репетитор. Має індивідуальний підхід до дитини. З сином займається до сих пір. Артем готується до складання ЗНО з української мови та літератури. На заняттях розв'язують тестові завдання, а також пишуть твори різної тематики. На уроках використовується відпрацьована методика та індивідуальна програма. Відгуки про репетитора тільки найкращі.

Карина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону) 29.04.2017


Українська мова, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитором дуже задоволені. Ірина Володимирівна за 3-4 місяці занять допомогла суттєво підвищити рівень. Має власну ефективну методику, багато напрацювань та матеріалів. Дякуємо Вам за допомогу.

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)


Коротка інформація про репетитора

Ірина К. має досвід роботи більше 20 років. Проживає в м. Київ і проводить заняття з таких предметів:
  1. Українська мова
Ви можете вибрати наступні рівні занять:
  • Шкільна програма 5-9 класи
  • Підготовка до ЗНО
  • Підготовка до ДПА
  • Університетські курси
  • Спеціалізовані курси
  • Шкільна програма 10-11 класи
  • Ділова та бізнес мова
  • Граматика
Заняття проводяться у репетитора, вартість уроку – 250 грн/год.

Схожі анкети