Ірина К.

id: 236

Місто:

Київ

Предмети:

Українська мова та література

Ставка:

200 грн/год

Досвід:

більше 20 років

Рівні:

Шкільна програма 5-9 класи, Підготовка до ЗНО, Підготовка до ДПА, Університетські курси, Спеціалізовані курси, Молодші класи 1-4, Шкільна програма 10-11 класи, Розмовна мова, Ділова та бізнес мова, Граматика

Місця проведення занять:

У репетитора: Київська обл., Київ, Чоколівка, Народного Ополчення, 1

Заняття по скайпу: так

Навчальний заклад:

Миколаївський державний педагогічний університет; Університет менеджменту освіти при АПН; аспірантура НАУ за спец. 10.02.01 (українська мова) (1996; 2009; 2014 (аспірантура))

Ступінь:

старший викладач ВНЗ

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ - ПІДГОТОВКА ДО ЗНО та ДПА (авторська методика)
Досвід роботи репетитором - 20 років. Автор 4 програм із української мови та більше 20 наукових статей (публікації в Україні, Німеччині, Румунії, Великій Британії та ін). Використання в роботі мультимедійних засобів, інноваційних методів та технологій (75 дисків із навчальним матеріалом, більше 200 власних презентацій із творчості письменників та теорії літератури; документальні фільми; відеосюжети). Розробляю індивідуальні програми з предмету для кожного учня, враховуючи рівень підготовки клієнта. Є досвід підготовки учнів із інших міст та країн через skype.
Заняття проходять у затишному, спеціально обладнаному офісі (словники, підручники, таблиці, художні твори та дидактичний матеріал), адреса якого вказана на карті (Севастопольська площа, Народного Ополчення, 1)
Учасниця всеукраїнських та міжнародних наукових конференцій. Можливі заняття в міні-групах (по 5-6 осіб, це можуть бути друзі учня).
85% учнів цього року здали ЗНО на 180-198 балів! (є відгуки клієнтів та ксерокопії сертифікатів)
Лише позитивні відгуки клієнтів
Індивідуальні заняття: від 200 грн / 1 год; міні-групи: 120 грн / 1 год (з особи). Заняття із учнями 7-11 Кл. тривають мінімум 90 хв

Відгуки клієнтів (2)Всі відгуки користувача

Українська мова та література, Шкільна програма 5-9 класи

Репетитором дуже задоволені. Ірина Володимирівна за 3-4 місяці занять допомогла суттєво підвищити рівень. Має власну ефективну методику, багато напрацювань та матеріалів. Дякуємо Вам за допомогу.

Катерина (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Українська мова та література, Молодші класи, Шкільна програма 5-9 класи

Ірина Володимирівна - чарівниця! У школі в сина завжди були проблеми з навчанням та вчителями. Але репетитора Владислав слухав як нікого іншого. Старанно виконував усі завдання і рекомендації по програмі 3 класу. На жаль нам довелося пізніше розлучитися з репетитором, тому що ми переїхали в інше місто. Але велике спасибі компанії Букі, а особливо викладачеві за надану допомогу!

Тетяна (відгук зафіксований зі слів клієнта по телефону)

Адреса

Коментарі